Fabryka Pełna Pszczół - warsztaty pszczelarskie dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Fabryka Pełna Pszczół - rodzinne warsztaty pszczelarskie Dąbrowa Górnicza

Data wydarzenia: 23.07.2023 - 17.09.2023

Opublikowane: około rok temu

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Pszczoły...Czy wiecie, że te niewielkie owady mają ogromne znaczenie dla naszego życia? Dzięki nim możemy cieszyć się smacznymi owocami, soczystymi warzywami i kolorowymi kwiatami. A teraz macie szansę poznać ich tajemnice i zanurzyć się w fascynujący świat pszczelarstwa na rodzinnych warsztatach Fabryka Pełna Pszczół w Dąbrowie Górniczej!

Mamy dla Was niezwykłą okazję, by razem z całą rodziną odkryć tajniki pszczelarstwa! Fabryka Pełna Pszczół to wyjątkowe, rodzinne warsztaty w Dąbrowie Górniczej, które odbędą się w magicznym otoczeniu prawdziwej pasieki w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kolejowa).

Fabryka Pełna Pszczół to wyjątkowe warsztaty w sercu Dąbrowy Górniczej, podczas których poznacie sekrety tych pracowitych owadów i dowiecie się, jak niezwykle ważne są dla naszego życia. To tu odkryjecie, jakie zadania wykonują w swoim  społeczeństwie, jakie rośliny zapylają i jak kochają swoją ukochaną królową.

Fabryka Pełna Pszczół warsztaty

Fabryka Pełna Pszczół to rodzinne warsztaty pszczelarskie organizowane przez Śląskie Miody - Pasieki Miejskie, które na długo zapadną w Waszej pamięci. Uczesnicy odwiedzą prawdziwe ule, w których zamieszkują pszczoły. Będą szukać królowej, która rządzi całym rojem. A na koniec - miód! Wszyscy spróbują pysznego miodu z tegorocznego miodobrania z  Fabrycznej pasieki. To będzie prawdziwa uczta dla podniebienia!

To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom. Zarówno najmłodsi, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Będą bawić się, poznawać, uczyć i czerpać radość ze wspólnie spędzonego czasu w otoczeniu natury.

Harmonogram warsztatów:

  • 23.07.2023 godz. 16:00-17:30
  • 06.08.2023 godz. 16:00-17:30
  • 27.08.2023 godz. 16:00-17:30
  • 17.09.2023 godz. 16:00-17:30

Fabryka Pełna Życia, ul. Kolejowa, Dąbrowa Górnicza

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY!

Kontakt i zapisy tel. 500867567

Uwaga: Dzieci niepełnoletnie muszą uczestniczyć w warsztatach pod opieką dorosłych. Organizator prosi o zabranie stroju z długim rękawem, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas obcowania z pszczołami.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do odkrycia fascynującego świata pszczół i wspólnej zabawy. Zapraszamy Was serdecznie na niezapomniane rodzinne warsztaty pszczelarskie Fabryka Pełna Pszczół w Dąbrowie Górniczej!

Projekt realizowany przez Centrum Inicjatyw Społecznych w Gliwicach, współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem