Data wydarzenia: 24.03.2019

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Gdańsk

Ahoj! Słynny bohater czeskich bajek wybiera się w odwiedziny do gdańskiej Filharmonii. Już się nie może doczekać spotkania z dziećmi, a także z ich rodzicami. Przecież na bajce o przygodach sympatycznego zwierzątka wychowały się całe pokolenia! Postać Krecika wzbudziła sympatię i uznanie widzów na całym świecie, a w Gdańsku będzie okazja obejrzeć wzruszający odcinek „Krecik i Orzeł”. Oryginalna muzyka do bajki skomponowana przez Vadima Petrova będzie wykonywana na żywo wraz z projekcją na ekranie. Orkiestra kameralna zagra pod dyrekcją czeskiego dyrygenta Petra Chromčáka.

„Krecik i orzeł’

Sympatyczny Krecik ratuje z powodzi gniazdko z orlim pisklątkiem. Ptaszek jest głodny i nie ma rodziców, więc Krecik postanawia się nim zaopiekować. Karmi go i wychowuje, a nawet uczy latać. Kiedy orzeł dorasta, nie zapomina o troskliwości Krecika i ma wiele okazji, aby mu za jego przyjaźń odpłacić przyjaźnią.

Bilet rodzinny w cenie 110 zł dostępny w kasach PFB.

Przy zakupie biletów na co najmniej cztery koncerty familijne w kasach PFB obowiązują następujące ceny na pojedynczy koncert: normalny 12-35 zł, ulgowy 8-25 zł.

Miejsce wydarzenia:

Gdańska Filharmonia ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

Wydarzenie udostępnione z https://czasdzieci.pl/trojmiasto/wydarzenia/id,119028f1c.html

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem