Powrót do góry

Na polskim rynku nie brakuje organizatorów wyjazdów wakacyjnych, feryjnych i okazjonalnych dla dzieci oraz młodzieży. To dobra informacja dla rodziców, którzy dzięki temu mają szeroki wybór ofert, mogąc przeanalizować dziesiątki opcji zarówno pod kątem ceny, jak i programu. Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru konkretnego organizatora powinna być jego renoma, co w dzisiejszych czasach można dość łatwo zweryfikować chociażby zaglądając do Internetu. Wpisując w wyszukiwarce hasło „Kogis opinie” w ciągu chwili otrzymasz potwierdzenie, że jesteśmy organizatorem godnym zaufania. Pozytywne recenzje naszych imprez, zarówno pochodzące od rodziców, jak i samych uczestników, nie wzięły się znikąd. To efekt naszej ciężkiej pracy i kierowania się prostą zasadą: bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu.

kogis opinie


Kogis opinie: od lat pracujemy na Wasze zaufanie

Kogis działa na polskim rynku od wielu lat, co oczywiście przekłada się na nasze doświadczenie. W tym czasie zdążyliśmy dokładnie poznać oczekiwania rodziców, jak również preferencje młodych ludzi, dzięki czemu przygotowujemy atrakcyjne programy kolonii i obozów, zawsze sumiennie dbając o komfort oraz bezpieczeństwo uczestników.

Pozytywne opinie o Kogis są głównie efektem tego, że dzieci wracają z naszych imprez uśmiechnięte od ucha do ucha, a o to przecież w pierwszej kolejności chodzi każdemu rodzicowi.

Jesteśmy legalnym organizatorem wypoczynku

Wybierając organizatora kolonii czy obozu koniecznie trzeba się upewnić, że dana firma działa na polskim rynku w pełni legalnie. Można to zweryfikować na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji, gdzie znajduje się wyszukiwarka zarejestrowanych podmiotów. Oczywiście Kogis należy do tej grupy.

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1319. Już sam ten fakt znacząco wpływa na bezpieczeństwo dzieci, jak również rodziców. Zarejestrowani organizatorzy muszą spełniać rygorystyczne kryteria w zakresie chociażby przestrzegania konkretnych procedur, zgłaszać imprezę oraz zatrudniać profesjonalną kadrę opiekunów.

Uwaga!

Jeśli dana firma nie jest wpisana do rejestru, przestrzegamy przed wykupywaniem w niej kolonii czy obozu dla dziecka. Nie ma sensu ryzykować, że np. organizator nie zapewni uczestnikom wymaganego poziomu bezpieczeństwa i wykwalifikowanej opieki.

opinie o kogis kolonie i obozy dla dzieci

Ponadto, troszcząc się o bezpieczeństwo naszych wczasowiczów oraz ich rodziców, uzyskaliśmy Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej renomowanej firmy Signal Iduna, obejmującej zarówno terytorium Polski, jak i zagranicę. Taki certyfikat gwarantuje ochronę na wypadek jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń i świadczy o profesjonalizmie naszej firmy.

Gdzie można znaleźć opinie o Kogis?

Przede wszystkim zapraszamy do specjalnie utworzonej w tym celu zakładki na naszej stronie internetowej. Opinii o Kogis w pewnym momencie było już tak dużo, że postanowiliśmy się nimi podzielić z kolejnymi osobami rozważającymi wykupienie kolonii czy obozu za pośrednictwem naszej platformy. Wiemy, że także Ty przed wyborem organizatora chcesz znaleźć opinie na jego temat, co doskonale świadczy o Twojej przezorności i odpowiedzialności. Zacznij więc od zajrzenia na podstronę, gdzie publikujemy dziesiątki opinii naszych zadowolonych klientów.

Jeśli to za mało, zawsze możesz „przekopać” Internet. Opinie o Kogis są dość łatwe do znalezienia z uwagi na to, że jesteśmy jednym z najpopularniejszych organizatorów wyjazdów dla dzieci i młodzieży w Polsce. Bardzo nas cieszy, że zdecydowana większość opinii to pozytywne recenzje, które zawsze motywują nas do tego, aby jeszcze podnieść sobie poprzeczkę.

Wierzymy, że teraz nie masz już wątpliwości, iż warto wykupić imprezę wypoczynkową dla Twojego dziecka właśnie za pośrednictwem platformy Kogis. Sprawdź całą naszą ofertę, która jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz coś idealnie wpisującego się w zainteresowania pociechy.


Opinie użytkowników (2)

User

michal.ptaq@gmail.com

09/07/2020

W zeszłym roku pierwszy raz wysłałem swojego syna na kolonie. Wybór padł właśnie na firmę Kogis. Postawiłem z żoną na firmę z wieloletnim doświadczeniem, która ma szeroki wybór obozów. A najczęstsze negatywne "zarzuty" to takie, że dzieci mają tyle zajęć, że nie mają czasu. Dla mnie i dla mojego syna właśnie o to chodzi w koloniach, by coś robić, a nie przez pół dnia mieć czas wolny dla siebie. W skrócie, syn był zachwycony i zaraz po powrocie, chciał jechać na kolejny turnus, na którym już miejsc nie było, to tylko potwierdza jaki firma Kogis zapewnia poziom usług. Moja ocena to +5 :)
Person

Anna Orzechowska

24/03/2020

Jeżeli chodzi o opinie o Kogis to mogę powiedzieć jedynie, że WARTO. Już 2 razy miała okazję się o tym przekonać. Pierwszy raz to był obóz OBÓZ SPORT MIX – CZAPLINEK i po dobrych wrażeniach drugi OBÓZ TANECZNY – DANCE MANIA – ŁEBA. Córa wróciła zadowolona, bogata o nowe doświadczenia i znajomości. Pełna aranżacja czasu, cały czas jakieś zajęcia, coś się dzieje. Jedzenie dobre w obu przypadkach hotele postarały się mocno o dzieciaki. Pewnie jeszcze wrócimy z tematem obozu zimowego do Kogis. W każdym razie ja polecam.

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!