Jak zapewnić dziecku nietypowe wakacje?

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 2 lat temu

Kategorie: Podróże z dziećmi

Twoja pociecha niezbyt entuzjastycznie reaguje na perspektywę wyjazdu kolonijnego? Sztampowe kolonie już ją nudzą? W takim razie czas na niezwykłą przygodę tematyczną. Vogue Travel przygotowało ciekawą ofertę turnusów dla dzieci. Zobacz, z czego możesz wybrać!

Kolonie dla uzdolnionych artystycznie i hobbystów

Dziecko uwielbia całymi dniami malować, wyklejać czy rysować? A może często podśpiewuje piosenki ulubionych wykonawców – i wychodzi mu to nieźle? Kolonia artystyczna będzie zatem dla takiej osoby okazją do rozwijania swoich talentów. Młody człowiek spędzi czas, kultywując swoje pasje w towarzystwie innych uzdolnionych osób. Pozna też nowych przyjaciół, z którymi być może będzie utrzymywać kontakt po zakończeniu kolonii.

Vogue Travel przygotowało również interesujące turnusy dla młodych pasjonatów. Osoby marzące o zawodzie weterynarza nauczą się, jak przebiega wizyta w lecznicy i jak w jej trakcie zadbać o samopoczucie zwierzaka. Miłośników przygód Harry’ego Pottera zapraszamy natomiast na kolonię dla dzieci pełną magii i tajemnic. Eliksiry, zaklęcia, turnieje… będzie się działo! Sprawdź szczegóły tutaj: https://voguetravel.pl/szkola-magii-i-czarow

kolonie dla dzieci

Dla miłośników gier… i nie tylko

Wielu młodych ludzi spędza czas, zdobywając kolejne levele w ulubionych grach komputerowych. Być może jako rodzic zastanawiasz się, jak odciągnąć dziecko od komputera i je rozruszać. A gdyby zaproponować mu wyjazd na tematyczną kolonię? Turnus związany z Fortnite, Minecraftem, a może wyjazd dla miłośników Simsów? Scenariusze zaczerpnięte z gier będą tu rozgrywane na żywo. Oczywiście w kontrolowanych warunkach, pod okiem doświadczonego instruktora. Dzieci nauczą się poruszać w terenie, wytworzą własne itemy (przedmioty) i opanują nowe aktywności – jak chociażby strzelanie z łuku.

Pasjonatom nowinek technologicznych i nauki spodoba się kolonia Podróż do przyszłości. Uczestnicy zbudują własny wehikuł czasu i przygotują dziennik badań z wyprawy. Odwiedzą miasto robotów i stworzą własne galaktyki… w słoikach. Będą też mieli okazję pobawić się na marsjańskiej imprezie. A tym, którzy uwielbiają realne i wirtualne Lego, z pewnością spodoba się wyjazd w tym właśnie klimacie. Budowa wieży piratów, schronienia, rozgrywki na PS4 – to zaledwie wybrane atrakcje takiego turnusu. Co jeszcze czeka Twoje dziecko? Przekonajcie się sami!

Kolonia dla dzieci – spędź czas aktywnie!

Młodych podróżników zapraszamy na Morską przygodę w Poddąbiu. Nie zabraknie na niej survivalowych przygód, wspólnego gotowania oraz jazdy na gokartach. Każdy będzie mógł wykazać się twórczo, przygotowując sobie przypinkę, barwne mydełka czy tworząc pocztówkę. Dla miłośników urozmaiconych aktywności idealny będzie natomiast wyjazd do Łeby na kolonie dla dzieci (https://voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci). Z Warszawy, Krakowa i innych dużych miast w Polsce organizujemy dla chętnych transport na wszelkie turnusy. Miłośnikom gór polecamy z kolei wypoczynek kolonijny w Poroninie, u stóp Tatr. Podróż dookoła świata, w którą stamtąd wyruszymy, pozwoli dzieciom poznać kulturę Azji, Afryki i podstawowe zwroty języka angielskiego. Nie zabraknie wciągających gier terenowych.

Wakacje to czas zabawy, aktywności i rozwijania pasji. To także świetny moment na zawieranie nowych przyjaźni. Jak sprawić, by były one sensownie spędzone? Warto wybrać się na dopasowaną do swoich zainteresowań kolonię. Morze czy góry? Simsy czy Harry Potter? Wy decydujecie!

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem