Powrót do góry

Metryczka ze zdjęciem to spersonalizowany plakat, który jest idealnym pomysłem na prezent na chrzest. Taka piękna pamiątka może sprawić naprawdę dużo radości rodzicom maluszka, a także stanowić wspaniałą ozdobę w pokoju dziecięcym. W sklepach można znaleźć szeroki wybór metryczek, dlatego warto przyjrzeć się ofercie.

Czym są metryczki dla dzieci?


Metryczki to specjalne plakaty stworzone w formie całkowicie spersonalizowanej, a więc przeznaczone dla konkretnego dziecka. Na takim plakacie znajdują się najważniejsze dane dotyczące maluszka takie jak: data i miejsce urodzenia, waga i wzrost dziecka w momencie przyjścia na świat, a także godzina narodzin oraz czasem imiona rodziców.

To jednak nie wszystko, ponieważ obecnie dostępne są również metryczki ze zdjęciem, które wspaniale się prezentują i od razu chwytają za serce. Fotografia przedstawiająca dziecko po narodzeniu lub też kilka miesięcy później staje się ważnym elementem, i to nie tylko dla rodziców maluszka. Taką metryczkę może podziwiać cała rodzina dziecka, a później także jego znajomi, na przykład ze szkoły lub studiów. Plakat z danymi malucha staje się więc wspaniałą pamiątką i sprawia, że chwila przyjścia dziecka na świat jest naprawdę wyjątkowa.

metryczka ze zdjęciem dziecka w pastelowych kolorach
Metryczka ze zdjęciem dziecka w pastelowych kolorach

Jakie są rodzaje metryczek i co wybrać?


Szukając metryczki dla dziecka, dobrze sprawdzić ofertę marek internetowych, ponieważ proponują zwykle bardzo szeroki asortyment spersonalizowanych metryczek - zarówno tych ze zdjęciem, jak i bez tego elementu. Obecnie sporą popularnością cieszą się metryczki drewniane, a więc te przypominające obraz lub plakat w drewnianej ramce. Zamiast zwykłego zdjęcia lub grafiki, na obrazie znajduje się zdjęcie dziecka oraz ważne informacje na temat jego narodzin.

Inną opcją jest zakup maskotki z metryczką, czyli przytulanki, która na swoim brzuszku (lub w innym miejscu) ma wypisane dane o maluszku - można tu znaleźć podobne informacje, co na typowej metryczce w ramce, jednak zwykle bez zdjęcia. Taka maskotka to również doskonały pomysł na podarunek na chrzest dla dziecka. W końcu maluch chętnie będzie bawił się przytulanką, trzymał w nocy w łóżeczku i tulił się do niej, prawda? Zabawka może przetrwać wiele lat
- nawet niektóre osoby dorosłe trzymają jedną przytulankę z dzieciństwa jako wspomnienie wspaniałych i beztroskich chwil.

Metryczka na chrzest - świetny prezent


Decydując się na zakup prezentu na chrzest dziecka, wiele osób staje przed sporym wyzwaniem. Czasami goście lub świadkowie po prostu nie wiedzą, co kupić, natomiast inni mają świetny pomysł na podarunek, ale brakuje im jakiegoś dodatku. Metryczka może stać się idealnym prezentem, ponieważ jest spersonalizowana i osobista, a na dodatek niedroga.

Metryczkę można wręczyć rodzicom wraz z innymi podarunkami, na przykład łańcuszkiem dla dziecka, zabawkami lub różnymi gadżetami potrzebnymi w pierwszych miesiącach życia malucha. Spersonalizowaną metryczkę ze zdjęciem mogą kupić nie tylko chrzestni dziecka, ale także świadkowie ze ślubu rodziców, dziadkowie malucha lub po prostu inne osoby z rodziny. Taki plakat z informacjami na temat dziecka oraz jego zdjęciem można umieścić w ramce, a następnie powiesić na ścianie, na przykład w pokoju maluszka. Metryczkę można również postawić na biurku lub w innym miejscu w pomieszczeniu. Na pewno świetnie ozdobi pokój dziecka, a w przyszłości będzie cudowną pamiątką.

Metryczka ze zdjęciem małego chłopca i rysunkiem króliczka

Metryczka ze zdjęciem małego chłopca i rysunkiem króliczka

Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!