Powrót do góry

Jeśli myślisz,  że o grzejnikach wiesz już wszystko, bo:

1. Jesteś dorosły i przecież nie jeden grzejnik elektryczny widziałeś, czy widziałaś?

Jeśli myślisz,  że o grzejnikach wiesz już wszystko, bo:

2. Co może innego robić grzejnik, a niżeli grzać?

Jeśli myślisz ze o grzejnikach wiesz już wszystko, bo:

3. Na pewno zapłacę "miliony monet" za prąd itd. itc …........ - możesz dopisać coś tu od siebie.

To Jesteś jednym z wielu, którzy tak pomyśleli, gdy zapytasz ich: Co myślą na temat-  ogrzewania elektrycznego?

Ale jeśli - masz w sobie odrobinę ciekawości świata i chciałbyś poznać kilka nowinek, to właśnie daje Ci szansę. 


A więc do rzeczy.

Grzejniki Nogen – i tu Cię zaskoczę – są polską myślą technologiczną – są z polskich komponentów, opatentowano je w Polsce i nawet konstruktor jest w całości Polakiem. SZOK, CO?

Możesz je zastosować, gdzie tylko masz życzenie: w domu, sklepie, biurze, domku letniskowym. Możesz nawet wywiesić flagę Polski na balkonie, a co? Niech widzą Sąsiedzi, że wspierasz polskich przedsiębiorców.

Nie będę tu pisać ze są lekkie, aluminiowe, odporne na korozje, ze maja programator i możesz ustawiać sobie temperaturę do woli.

Bo jak lubisz, żeby w Twoim np. mieszkaniu w środę pomiędzy 10 a 13 było 25*c a w poniedziałek o godz. 16 – tylko 21*c -  to tak to sobie ustawisz – i Bog mi świadkiem, że Nikt ci tego nie zmieni !

Ani złośliwy nastolatek, czy tez zła teściowa, która wpadła bez zapowiedzi, albo żona, bo lubi gmerać przy ustawieniach. Zapytaj dlaczego?

Dlatego, bo Grzejniki mają BLOKADĘ RODZICIELSKĄ. Ha..ha…

No, dobra myślisz sobie – ale pewnie jak je załączę – to zaraz spadnie napięcie na mieście i będzie 20 stopień zasilania jak w ALETRNATYWY 4.

Skucha !!

Grzejniki swoją moc osiągają dopiero po chwili, także nie narażają Cię na dodatkowe pobory mocy. Działają na zasadzie cyrkulacji. Pobierają zimne powietrze dołem, a wyrzuca górą ciepłe. Tak długo obracają powietrzem w pomieszczeniu, aż go ogrzeją w całości.

Np. 20 m2 zajmie im ok 30 min; potem tylko poprzez czujnik będą ją sobie kontrolować i załączać się tylko, aby dogrzać pomieszczenie do temp. którą im ustawisz.

Niezłe co.

Dobra..Dobra…nie masz za co dziękować;) podziękujesz jak przeczytasz, ze po wyłączeniu się grzejniki jeszcze przez 15 min oddają ciepło. BOSKO.

A teraz coś o dzieciakach, bo wielu z Was je ma -  w końcu Jesteśmy na portalu dla rodziców Portal Atrakcje Dziecięce – RULES!!!

Nie musisz się martwić,  że Twoje dziecko będzie źle czuło się w pomieszczeniu z takim ogrzewaniem lub co gorsze,  że coś mu się stanie!!! Bo:  Grzejnikami Nogen, nie można się oparzyć.

Boczne ściany się nie nagrzewają, więc możesz go powiesić na ścianie lub np. postawić na nóżkach. Nie musisz inwestować w nawilżacze powietrza, bo grzejniki nie wysuszają powietrza.

I cecha nader ważna to - jest dobry dla alergików – nie pali kurzu, sierści – nie śmierdzi. Twoje dziecko będzie bezpieczne.

Wchodząc do pomieszczenia,  gdzie one działają- poczujesz się jak Ktoś zupełnie wyjątkowy.

Resumując to kadzenie – grzejnik kosztuje tyle, ile widać – bo jest tego wart.

Koszt ogrzania powierzchni 150 m2 domu 2 piętrowego – to kwota ok 578 zł/mc – coś jeszcze?grzejniki nogen

jak dobrać grzejnik nogen

co to jest grzejnik nogen

nowoczesne grzejniki nogen

ciepło dla domu nogen

ciepło dla firm nogen


Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!