Otwarcie wodnego placu zabaw

Zobacz jak się bawił Będzin ...

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Ciekawe miejsca dla dzieci

Takie dni jak ten cieszą nas szczególnie! Wiele uśmiechów, okrzyków radości i moc dobrej zabawy, wesołe pląsy i radość na buziach dzieci -  to wszystko działo się podczas otwarcia nowego wodnego placu zabaw w Będzinie na Osiedlu Warpie.

Znajdziemy tu fontanny, armatki wodne, wiadra przelewowe, prysznice oraz grzybki wodne. Wszystko to usytuowano na miękkim, kolorowym podłożu. Całość wygląda niesamowicie. Zadbano także o zaplecze sanitarne. Tuż obok powierzchni placu znajdują się szatnie, prysznice i toalety.  Pogoda dopisała w stu procentach - gorące słońce zachęciło do wodnych szaleństw nie tylko tylko najmłodszych, ale też rodziców i opiekunów - wszyscy goście udowodnili, że wesołe harce, pryskanie, oblewanie się wodą i przebieganie pod fontannami cieszy w upalny dzień niezależnie od wieku. Zabawę umilała grupa hawajskich animatorek i DJ, którzy zaprosili najmłodszych do udziału w wielkiej przygodzie z piratami! Przy specjalnym stoliku odbywało się malowanie buziek oraz robienie tatuaży. Chłopcy mogli zostać groźnymi piratami, a dziewczynki bajkowymi księżniczkami. Podczas zajęć dzieci mogły nauczyć się wielu nowych kroków tanecznych i układów choreograficznych, a zabawę z pewnością uświetnił niesamowity pokaz puszczania ogromnych baniek mydlanych, które pięknie mieniły się w ostrym słońcu. Co więcej - każdy chętny mógł wziąć udział w warsztatach, podczas których mógł nauczyć się samodzielnego robienia wielkich baniek. 

Nie zabrakło także konkursów z nagrodami, była też wielka loteria, w której  każdy los wygrywał - dmuchane piłki i poduszki to tylko niektóre ze wspaniałych nagród. Całe wydarzenie umilało mnóstwo innych atrakcji; chusta animacyjna, zabawa w statek wędrujący po morzu, a nawet można było zmierzyć się z rekinem łapiącym rybki. Wata cukrowa, balony, stoiska z zabawkami i wielkie dmuchane zjeżdżalnie stanowiły kolorowe tło wydarzeń, które odbywały się w centrum parku, a odgłosy dobrej zabawy można było usłyszeć daleko poza placem zabaw.

Wodny plac zabaw jest już więc oficjalnie otwarty, wszystkich serdecznie zapraszamy codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Zabawa jest oczywiście bezpłatna.
Tuż obok placu zabaw znajdują się parking samochodowy (najlepszy dojazd od strony ul. 1 Maja w Będzinie) oraz przystanki autobusowe i tramwajowe (przystanek Koszelew).
Więcej o tej wspaniałej atrakcji zobaczyć można Tu na naszym portalu. 

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem