Powrót do góry

Zadanie firmy LandAR (autor projektu) polegało na zaaranżowaniu miejsca zabaw dla dzieci na terenie porośniętym dojrzałymi drzewami i krzewami. W wyniku opracowanej przez firmę dokumentacji projektowej powstał plac zabaw z wydzielonymi dwiema strefami wiekowymi (dla dzieci do 7 lat oraz dzieci 7-14 lat). Ponadto powstały strefy zabaw i ćwiczeń sportowych. Dużą atrakcję stanowią niewysokie ścianki wspinaczkowe (boulderingowe). Wybudowane zostały ścieżka rowerowa i rampa do jazdy na deskorolkach, wyremontowano budynek świetlicy i istniejące ogrodzenie, wykonano nowy zjazd z ulicy, miejsca postojowe oraz plac manewrowy dla samochodów, a także plac przed budynkiem świetlicy i ścieżki piesze. Pojawiły się nowe drzewa, krzewy i rośliny okrywowe, zrekultywowano trawniki. Pozostała roślinność w dużej części została zachowana i objęta pielęgnacją. W centrum Ogrodu znajduje się ORLIK 2012, do którego prowadzi droga dojazdowa z kostki betonowej.


projekt firmy landar w płocku

W efekcie na terenie "Jordanka" pojawiły się 33 urządzenia, które zostały sprowadzone m.in. z Finlandii, Szwecji, Stanów Zjednoczonych. Warto podkreślić, że zostały zamontowane na bezpiecznej, kolorowej nawierzchni, wykonanej z pianki poliuretanowej.

Ogród Jordanowski w Płocku to gwarancja beztroskiej, wspaniałej zabawy oraz bezpieczeństwa.

To idealny Ogród dla całej rodziny, miejsce spotkań towarzyskich, a także odbywających się tutaj różnorodnych wydarzeń dla mieszkańców i nie tylko...

ogrod jordanowski w plocku

Firma LandAR projektuje tereny publiczne, osiedlowe i prywatne. Place zabaw i rekreacji dla dzieci zawsze były i są szczególnie ważne dla LandAR, zarówno ze względu na to dla kogo są projektowane, jak również ze względu na możliwość współtworzenia takich miejsc dla najmłodszych, gdzie będą mogli się świetnie bawić, rozwijać, cudownie spędzać czas na powietrzu.


Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!