Powrót do góry

Ostatnie liście spadły już z drzew, noc trwa tyle samo, co dzień, a my wyjęliśmy już z szafy zimowe buty i kurtki. Jesień powoli ustępuje zimie, a to oznacza jedno – początek sezonu świątecznego. 6 grudnia zbliża się wielkimi krokami, zatem Mikołaje na całym świecie zaczynają zadawać sobie pytanie – czym zaskoczyć swoją pociechę? Prezent marzeń spieszy z pomysłami na prezenty na mikołaja dla dzieci!

INDYWIDUALNA LEKCJA TAŃCA

indywidualna lekcja śpiewu


O tym, że dzieci to istny wulkan energii wie każdy rodzic. Podczas indywidualnej lekcji tańca najmłodsi będą mieli okazję nie tylko się wyszaleć, ale i nauczyć się przydatnych rzeczy, takich jak wyczucie rytmu i techniki tańca. Jest to też świetna okazja, aby poprawić swoją kondycję i koordynację ruchów, a przy tym świetnie się bawić. W zależności od upodobań małego tancerza możemy wybrać różne rodzaje tańca – balet dla małych dam, Hip-Hop dla miłośników ruchu, Disco Dance dla maluchów pełnych energii, a nawet Pole Dance dla początkujących akrobatów! Z uwagi na mnogość stylów nie jest to wyłącznie prezent dla dziewczyny – chłopcy również znajdą tu coś dla siebie. Kto wie, może prezent mikołajkowy okaże się pasją na całe życie?


WIZYTA W ESCAPE ROOM


lot w tunelu aerodynamicznym


Kto nie lubi grać w gry komputerowe? Ciężko znaleźć taką osobę, w szczególności w gronie najmłodszych. Escape Room to miejsce, w którym możemy poczuć się jak bohaterowie gry. Podczas wizyty w Escape Room zostajemy zamknięci w pokoju zagadek razem z wybraną przez nas grupę osób i naszym zadaniem jest… wydostać się z niego. Żeby to zrobić musimy wspólnie rozwiązywać liczne zagadki, które czekają na nas w każdym zakamarku tajemniczego pomieszczenia. Tematykę i poziom trudności pokoju zagadek możemy dostosować do zainteresowań i wieku graczy. Wizyta w Escape Room daje nam możliwość spędzenia czasu wspólnie całą rodziną, jest to również świetna okazja do przekonania się, czy drzemie w nas instynkt poszukiwacza przygód!

LOT W TUNELU AERODYNAMICZNYM


wizyta w escaperoom


Tunel aerodynamiczny to miejsce, w którym spełniają się marzenia o lataniu. Pędzące z ogromną prędkością powietrze unosi małego lotnika w górę i w takim locie utrzymuje się on kilka minut. Jest to niepowtarzalna okazja do przekonania się na własnej skórze, jak czuje się ulubiony superbohater naszego smyka. Brzmi świetnie, prawda? Na taki lot możemy wybrać się całą rodziną i wspólnie poszybować w powietrzu. W końcu dorośli też mają ulubionych superbohaterów…

INDYWIDUALNA LEKCJA ŚPIEWU


indywidualna lekcja śpiewu


Jeżeli masz w domu małego muzyka to właśnie znalazłeś dla niego prezent idealny. Podczas lekcji śpiewu przedstawione zostaną techniki bezpiecznego i czystego wydobywania dźwięku oraz utrzymywania głosu w równowadze. Taka lekcja – niezależnie od poziomu umiejętności wokalisty – to cenna wiedza na temat naszego głosu i tego, w jaki sposób możemy go wykorzystywać. To również doskonała okazja, żeby usłyszeć samych siebie i nabrać pewności siebie w codziennej komunikacji. Po lekcji śpiewu żaden repertuar nie będzie nam straszny. 

 

KURS RYSUNKU


lekcje rysunku


Kurs rysunku to prezent, który rozwinie umiejętności plastyczne młodego artysty. Podczas grupowych warsztatów uczestnicy poznają tajniki rysowania od doświadczonych osób pracujących w branży i dowiedzą się, w jaki sposób swoje prace wykonują profesjonaliści związani z rysunkiem – architekci, projektanci mody, malarze i architekci wnętrz. Dzięki warsztatom początkujący artysta dowie się, w jakiej dziedzinie chciałby rozwijać swoje umiejętności, a dodatkowo spędzi czas w gronie osób, które podzielają jego zainteresowania. 

JAZDA GOKARTEM

Spełnienie marzeń małego kierowcy rajdowego nigdy nie było prostsze. Jazda gokartem to aktywnie spędzony czas i gwarancja niezapomnianych emocji zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych. Szalone wyścigi, jakie można urządzić sobie na torze kartingowym zostaną z młodym kierowcą na długie lata i zaszczepią w nim umiejętność zdrowej rywalizacji. Gokarty dla dzieci to pojazdy przygotowane z myślą o bezpieczeństwie i zabawie najmłodszych, dlatego mają mniejszą pojemność silnika i moc od swoich standardowych wersji. Jest to zatem świetny pomysł zarówno na prezent dla dziecka jak i dla całej rodziny.

JAZDA MINI MONSTER TRUCK – DZIECKO W ROLI KIEROWCY

Pozostając w temacie młodych rajdowców, naszą kolejną propozycją na prezent mikołajkowy dla dziecka jest niecodzienne wydanie jazdy OFF-ROAD. Podczas jazdy po specjalnie przygotowanym do jazd tego właśnie typu torze za kierownicą pojazdu zasiądzie młody kierowca. To właśnie on przetestuje swoje umiejętności rajdowe i przekona się, jak wygląda jazda prawdziwym Monster Truckiem po wybojach niezależnie od warunków pogodowych. Obowiązuje tu zasada – im mokrzej tym lepiej! Wyczyny młodego kierowcy czujnym okiem ogląda doświadczony instruktor, zajmujący w pojeździe fotel pasażera i czuwający nad bezpiecznym przebiegiem jazdy. Rodzice mogą zająć miejsce pasażera i bacznie obserwować, jak ich pociecha dzielnie przemierza wzniesienia i zagłębienia toru OFF-ROAD.

NAUKA JAZDY NA SNOWBOARDZIE LUB NARTACH

Zimowa pora to idealny czas na naukę sportów zimowych. Lekcja snowboardu to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu podczas ferii zimowych i w zależności od poziomu umiejętności małego snowboardzisty – nabycie nowych umiejętności lub udoskonalenie już posiadanych. Sport na świeżym powietrzu niesie ze sobą szereg korzyści zdrowotnych i jest dodatkowo świetną zabawą. Lekcję jazdy można zrealizować samemu lub w dwuosobowych grupach, zatem mniej śmiali uczestnicy mogą zabrać ze sobą kogoś bliskiego – siostrę, brata lub kolegę. 

Święta to wyjątkowy i magiczny czas, warto zatem obdarować swoich bliskich właśnie takim prezentem. Przeżyte emocje zostaną z nami na zawsze w formie wspomnień, mogą również okazać się początkiem wspaniałej pasji, którą zaszczepimy w naszych pociechach. Dzieci posiadają naturalną chęć eksploracji, dowiadywania się nowych rzeczy i doświadczania nowych przeżyć, dlatego warto wyjść naprzeciw ich potrzebom. Lista atrakcji, jakie można podarować najmłodszym jest długa i z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednego szkraba. 


Opinie użytkowników (1)

Person

Witold Błaszczyk

13/11/2019

Mega pomysły. Może uda się w tym roku nie czekać na ostatnią chwilę :D

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!