Psiego najlepszego

czyli BYŁ SOBIE PIES na święta

Autor: Książki Dla Dzieci karolina@wnaszejbajce.pl

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Książki dla dzieci

Dla wszystkich fanów twórczości W. Bruce’a Camerona – autora książki „Był sobie pies” Wydawnictwo Kobiece przygotowało coś specjalnego. Kolejna ujmująca historia, pełna miłości i humoru, merdających ogonków i wesołego szczekania, jednym słowem wciągająca opowieść o przyjaźni i uczuciach.

Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta” to pozycja skierowana do dzieci, jak również i dorosłych. Najlepiej spełni swą rolę podczas wspólnego, rodzinnego czytania, umili świąteczne wieczory i będzie idealnym upominkiem nie tylko dla miłośników psów. Uwrażliwi serce każdego czytelnika, skłoni do refleksji i opowie o głębokiej wartości, jaką jest psia miłość.

Całe życie Josha odmienia się pod wpływem chwili. Pewnego dnia poznaje suczkę, która spodziewa się szczeniąt, a której bolączką jest brak domu. Lucy spod swych urokliwych brązowych oczu, które kipią czułością nie zostawia mężczyźnie wyboru. Choć Josh nie ma żadnego doświadczenia to postanawia zająć się suczką i jej maleństwami. Szukając wsparcia w opiece nad gromadką poznaje pracującą w schronisku Kerii, dzięki której odkrywa tajniki opieki nad psią familią. Pomaga mu ona zorganizować przygotowania do świątecznej adopcji zwierząt, jednak Josha ogarniają wątpliwości, bo wie jak bardzo zżył się z futrzanymi przyjaciółmi i z Kerii również…

W jaki sposób sfora słodkich psiaków odmieni życie głównego bohatera? Jak dalej potoczą się losy małych piesków?

Ciepła, wzruszająca, zabawna opowieść, której zdecydowanie nie powinno zabraknąć w biblioteczce każdego, oczekującego od książki przygody i dużej dawki wrażeń. Z ogromną chęcią sięgnęliśmy po tę pozycję i bardzo ją polecamy.

psiego najlepszego

psiego najlepszego książka dla dzieci

psiego najlepszego książka dla dzieci na świętaksiążka dla dzieci na święta

książeczka dla dzieci na święta psiego najlepszego


psiego najlepszego czyli był sobie pies na święta


Po więcej pięknych i wartościowych książek dla dzieci zapraszam na stronę:

www.wNaszejBajce.pl

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem