Powrót do góry

Za oknem pogoda w kratkę: czasem deszcz, czasem śnieg, słońca niestety co raz mniej :(. 
Jednak Atrakcje Dziecięce jak zwykle nie próżnują! przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Prezentujemy zestawienie atrakcji, które Wy jako odwiedzający portal odwiedzaliście najczęściej w listopadzie. Naszym kryterium było to, ile razy dana atrakcja została wyświetlona między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca.


Oto listopadowy raport Atrakcji Dziecięcych.


Na początek odrobina statystyk. Miło nam poinformować, że ostatniego listopada mogliście wybierać cel podróży spośród 1335 atrakcji. W sumie wyświetlono je 121773 razy. Do portalu zostało dodanych 22 atrakcji, 43 wydarzeń oraz 6 artykułów. Jak widać stale się dla was rozwijamy. :)


Najpopularniejsze Atrakcje Turystyczne


Wiemy już jak wyglądają statystyki portalu, więc pora poznać zwycięzców z listopada. Oto 3 najpopularniejsze atrakcje turystyczne w tym miesiącu. 
Co o nich sądzisz ? Czekamy na Twoją opinię w komentarzu :)Najpopularniejsze Place Zabaw


Znamy już najbardziej popularne atrakcje turystyczne, ale co z miejscami zabawy dla najmłodszych? Oto 3 najbardziej popularne place zabaw.Podobają Ci się ? Chciałbyś je wypróbować, a może już byłeś tam z rodziną? Jeśli tak, to koniecznie daj znać jak było :)

Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!