Woreczki na ubranka dla niemowlaka

Zobacz jakie to praktyczne, tylko od Kidspace!

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 4 lat temu

Kategorie: Porady dla mam

Zanim urodzi się dziecko, rodzice nawet nie podejrzewają, jak wiele ubranek będzie potrzebowało. Zdarza się, że trzeba je zmienić nawet kilka razy dziennie. Jak więc zadbać o porządek? Z pomocą przychodzą różnego rodzaju pojemniki i woreczki.

Noworodki i niemowlaki rosną bardzo szybko, więc wiele osób odradza kupowanie mnóstwa ubranek. Ale powiedzmy sobie szczerze, dziecko potrzebuje ich sporo. O ile uzasadnione jest, by nie wyposażać garderoby dziecka w mnóstwo ubranek dla noworodka, o tyle większe rozmiary są jak najbardziej wskazane. Ważne jednak, by odpowiednio zaplanować rozmieszczenie ubranek w szafie i w komodzie.

Przegródki, pudełka, woreczki – organizacja garderoby

Z reguły rodzice posiadają z wyprzedzeniem ubranka na starsze dziecko. Większość bliskich kupuje coś na przyszłość, a nie na obecny rozmiar. Aby zachować porządek w garderobie maluszka, najlepiej zadbać o rozdzielenie ubranek, które nosi obecnie od tych, które będą pasować za jakiś czas. A do tego przydadzą się różnego rodzaju pojemniki i pudełka. Tak samo można oddzielić drobne ubranka, których nie sposób poukładać. Skarpetki, apaszki, czy czapeczki, które będą w odpowiednim woreczku, nie tylko się nie zgubią, ale też nie będą robić wrażenia bałaganu.


Zestaw spacerowy

Wychodząc z małym dzieckiem, trzeba mieć przy wózku ubranie na zmianę. Jeśli w ładnym woreczku zawsze będzie czekać jeden komplet, to zaoszczędzimy mnóstwo czasu przed wyjściem. I nie będziemy mieć nieprzyjemnej przygody po drodze, kiedy dziecka nie będzie w co ubrać. Szczególnie ciekawe są woreczki na ubranka Kidspace. Są nie tylko praktyczne i zmieści się w nich wszystko, czego potrzebuje maluszek, ale też mają nietuzinkowy design, który zauroczy wszystkich. Woreczki są przyjemne w dotyku i mają ładny kolor.

Woreczki wielozadaniowe

Warto zauważyć, że produkty, jakie oferuje Kidspace – sklep dla dzieci, są uniwersalne. Inwestując w woreczki na ubranka, jednocześnie kupujemy coś, do czego nieco starsze dziecko będzie mogło chować swoje zabawki. A to z kolei pomoże zachować porządek w pokoju malucha. Jest to o tyle istotne, że dzieci mają najczęściej mnóstwo drobnych zabawek i nigdy nie wiadomo, gdzie je schować! Woreczek będzie idealny, żeby wrzucić do niego wszystkie małe części, figurki i inne zabaweczki. W tym samym sklepie możemy kupić inne akcesoria dla dzieci, które przydadzą się w domu, w przedszkolu i podczas rodzinnych wyjazdów. Podobnie jak woreczki cechują się interesującym designem i jakością wykonania.

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem