Zapraszamy na dzień otwarty do studia kulinarnego Przystanek11

Autor: kontakt@przystanek11.pl

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Kuchnia dla dzieci

Studio kulinarne Przystanek 11 w Zabrzu to miejsce, w którym możesz nauczyć się gotować. A w dodatku spotkasz wspaniałych ludzi.

Pasja do gotowania rozwija się już od najmłodszych lat. Kto z nas nie pamięta jak lubił gotować z Mamą lub Babcią. Naleśniki? Pierogi? A może pierniczki na święta Bożego Narodzenia?


Dzieci lubią gotować, piec – lubią przebywać w kuchni. Studio kulinarne to najlepsze miejsce do tego aby rozwijać kulinarną pasję dzieci. Posiadamy profesjonalnych prowadzących, są nimi zawodowi kucharze, blogerzy kulinarni, cukiernicy, czy też uczestnicy popularnych programów telewizyjnych. Potrafią oni wspaniale gotować i potrafią uczyć gotowania. Odpowiedzą na każde nurtujące nas pytanie. Powiedzą które smaki łączyć, a które oddzielać. W czasie gotowania możemy próbować wszystkich składników : suche kakao, świeża mięta, botwinka, trawa cytrynowa. Nieraz okazuje się, że zaskoczy nas jakiś smak, a może zainspiruje. W studio kulinarnym o to właśnie chodzi. Żeby uczyć i inspirować. Na koniec, po skończonej pracy siadamy i degustujemy wszystkie potrawy, które ugotowaliśmy. Rozmawiamy. 

studio kulinarne przystanek 11 w Zabrzu

Studio kulinarne Przystanek11 działa już prawie rok. Przez ten czas gościliśmy wiele grup dziecięcych. Okazją do spotkań często są urodziny. Tak, organizujemy urodziny dla dzieci. Organizujemy też warsztaty kulinarne dla dzieci tematyczne. Odbyły się już warsztaty z czekolady, z lukrowania domku z piernika a także naleśnikowe.

W dn. 30.06.2018r. godz. 16.00, w pierwszą rocznicę otwarcia studia Przystanek11 zapraszamy wszystkich na dzień otwarty. Zapraszamy dzieci, zapraszamy dorosłych. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m in.: mini warsztaty (pieczenie tortu, słodyczy dla dzieci, kuchnia tajska dla dorosłych), konkursy z cennymi nagrodami, pokazy kulinarne. Przyjdź , zobacz jak wygląda profesjonalne gotowanie z prawdzimymi kucharzami J

Przyjdź! Wstęp wolny!

Studio kulinarne Przystanek11, 41-810 Zabrze, ul Paderewskiego 11.

Bardzo łatwy dojazd z każdego zakątka Śląska. Jesteśmy blisko autostrady A4!

 

Więcej informacji znajdziesz na:

http://przystanek11.pl

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem