Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Warszawa

Nowoczesny kompleks rekreacyjny II Ogród Jordanowski w Warszawie

Plac zabaw przy ulicy Bytnera "Rudego" w Warszawie jest schowany między blokami. Jest to jego wielka zaleta, gdyż nie jest tak bardzo oblegany jak inne tego typu miejsca. Jest to bardzo nowoczesny obiekt, i co warto dodać jeden z największych placów zabaw na Mokotowie.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najmłodsi poszaleją na: domku drewnianym z przeszkodami (małpi gaj), siatce do wspinaczki (pająk), huśtawkach, bujakach na sprężynie, zjeżdżalniach. Wszystko to usytuowane jest na miękkim gumowym podłożu. Fantastyczna i olbrzymia zadaszona piaskownica robi duże wrażenie, a nasi milusińscy mogą w niej siedzieć cały rok bez obaw, że latem spiecze je słonko, czy jesienią zmoczy deszcz.

Starszaki mogą poszaleć na boisku do piłki nożnej, boisku do kosza czy boisku do siatkówki, mogą również skorzystać z takich atrakcji jak piłkarzyki na powietrzu, stołów do ping ponga. Należy wspomnieć, że znajduje się tu także trasa rowerowa - tor pumptrack.

plac zabaw ogród jordanowski Warszawa mokotów

Rodzice mogą spokojnie obserwować swoje pociechy siedząc na jednej z wielu ławeczek, lub piknikując na kocykach. Cały kompleks zajmuje bardzo dużą powierzchnię. Okolica jest zielona, cicha i bardzo spokojna. To doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Przez cały rok w przyległym do placu zabaw budynku można znaleźć różnego rodzaju oferowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. W budynku można skorzystać bezpłatnie z toalety.

Jeżeli jesteście żądni przygód i chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Warszawie to sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi i wspólną, świetną zabawę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem