Plac zabaw przy Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów  Warszawa

Plac zabaw przy Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów Warszawa

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Warszawa

Plac Zabawy dla dzieci przy Służewskim Domu Kultury w dzielnicy Mokotów w Warszawie

W otoczeniu Parku Dolina Służewiecka z Potokiem Służewieckim, znajduje się niezwykły Dom Kultury SDK. Drewniana elewacja w połączeniu z przeszkleniami, wyróżnia to miejsce i kusi, by się zatrzymać i sprawdzić, co się tutaj znajduje. Warto być dociekliwym, bo oferta rekreacyjna jest na prawdę duża.

Przy Domu Kultury znajduje się bardzo urokliwy plac zabaw. Tworzą go drewniane konstrukcje takie jak domki, bujaki, hamak czy koziołkowa huśtawka. Znajduje się tu również piaskownica z mostkiem, a w niej stoliczek z siedziskami, wkopano także tunelowe rury. Wszystko jest umieszczone w pięknej zielonej scenerii i przypomina mały wiejski plac zabaw. Tu czas naprawdę stoi w miejscu. Jesteśmy pewni, że czas spędzony tutaj będzie czasem relaksu i świetnej zabawy. Całość dla bezpieczeństwa została ogrodzona, a część ogrodzenia stanowią poustawiane w rzędzie ławeczki. Możemy więc usiąść tu w zielonej okolicy i odpocząć obserwując bawiące się dzieci. Warto dodać, że przy domu kultury w słoneczne dni  wystawiane są bezpłatne leżaki.

 

Plac zabaw dla dzieci przy Służewskim Domu Kultury Mokotów Warszawa

We wnętrzach Służewskiego Domu Kultury mieści się m.in. kawiarnia z półkami wypełnionymi książeczkami, grami i zabawkami dla dzieci oraz sala kinowo-teatralna. Miejsce to fantastycznie jest przygotowane pod każdą porę roku.

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę to koniecznie musisz sprawdzić poniżej "zobacz również", tam odkryjecie miejsca, które warto odwiedzić z dziećmi w Warszawie. Życzymy udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem