Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bytom

Regionalne Centrum Sportu Na Skarpie usytuowane jest przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 w Bytomiu. Na terenie obiektu znajdziemy siłownię oraz plac zabaw z elementami parku linowego. Wszystko to usytuowano pomiędzy drzewami wśród zieleni.

Plac zabaw na Skarpie

To niesamowite miejsce zabaw idealnie komponuje się z otoczeniem. Domki ze zjeżdżalniami połączone linowymi korytarzami, rozmaite instalacja do wspinaczki i huśtawki to tylko część z atrakcji jego tu przygotowano. Plac zabaw wygląda jak z marzeń o domku na drzewie. Z tą jednak różnicą że tutaj tych domków jest wiele. Z pewnością młodsze i starsze dzieci będą się tutaj świetnie bawić. Dookoła umieszczono kilka ławek, na których można miło spędzić czas i obserwować bawiące się dzieci.


Siłownia zewnętrzna Skarpie

Ta nowoczesna siłownia zewnętrzna wyposażona jest w kilka przyrządów do ćwiczeń dzięki którym, każdy może zadbać o swoją sprawność i poprawić kondycję. Wszystkie urządzenia wykonano z metalu i usytuowano na miękkim gumowym podłożu.


Centrum sportu na skarpie w Bytomiu to doskonała propozycja na spędzenie rodzinnego popołudnia.

Kompleks to jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci na terenie Bytomia. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy, zobacz już teraz poniżej „Zobacz również”. Znajdziesz tam wiele obiektów rodzinnej rekreacji, z nami nigdy nie będziesz się nudzić.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem