Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Świętochłowice

Na terenie OSiR Skałka w Świętochłowicach znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw. Dla dzieci przygotowano tu wiele atrakcji, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Do świetnej zabawy zachęca tu rozbudowany domek z kilkoma zjeżdżalniami, piaskownica i huśtawki. Do dyspozycji najmłodszych są też bujane koniki. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, na których można odpocząć i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Warto także dodać, że dookoła rośnie wiele drzew, które w upalne dni zapewniają niezbędny cień, osłaniając przez zbyt ostrym słońcem. 


Plac zabaw dla dzieci w Świętochłowicach OSiR Skałka

Plac zabaw Świętochłowice OSiR Skałka

Plac zabaw jest tylko jedną z wielu atrakcji dla dzieci znajdujących się na terenie OSiR Skałka. Jest to boweim ogromny teren rekreacyjny, który zachęca pięknymi widokami i nowoczesną infrastrukturą. Znajdziemy tu jezioro z wakeparkiem, skatepark, pumptrack, siłownia pod gołym niebem i zestaw boisk wielofunkcyjnych do piłki nożnej i koszykówki.

Będąc tu warto wybrać się na spacer i odkryć wszystkie ciekawe miejsca. Można też szerokim deptakiem obejść dookoła jezioro. Propozycji jest na spędzenie wolnego czasu więc jest wiele, jeśli jesteście gotowi na dobrą zabawę to odkryjcie je wszystkie tutaj -> OSiR Skałka a przekonacie się, że warto się tu wybrać, by spędzić niezapomniane popołudnie w rodzinnym gronie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem