Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Sale zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Sala zabaw dla dzieci w Będzinie

Ogromna, trzy pozimowa miejska sala zabaw w Będzinie to niesamowita atrakcja dla wszystkich dzieci! Znajdziemy tu wszystko co potrzebne jest do dobrej zabawy. Na trzech poziomach usytuowano różnorodne wyposażenie. 

Parter zachęca dzieci dużym pomieszczeniem z basenem wypełnionym piłeczkami do którego prowadzi zjeżdżalnia. Tuż obok ustawiono kilka domków i samochodzików dla mniejszych dzieci. Znajdziemy tu także ogromne pufy do siedzenia i tunel gąsienicę.

sala zabaw dla dzieci bawilanda będzin

 

Na pierwszym poziomie przygotowano główną część bawialni. Znajdziemy tu duże pomieszczenia ze stolikami, jedno z nich zostało urządzone na styl piracki, drugie zaś przystosowano na potrzeby organizacji urodzinek. Tu rodzice mogą usiąść przy stolikach i skorzystać z oferty kawiarni. Z tego poziomu dzieci rozpoczną także zabawę w ogromnej siatkowej klatce, w której znajduje się większa część atrakcji będzińskiej sali zabaw dla dzieci! Korytarze wewnątrz klatki kryją w sobie wiele tajemnic i przeszkód. Przebycie wszystkich pozwala najmłodszym na zjazdy z wysokiej zjeżdżalni i dotarcie na poziom trzeci.

Na najwyższym piętrze, poziomie trzecim odkryjemy trampolinę, jest to element znany z jumpworldu tuż obok znajduje się także mała tyrolka oraz rolkowa zjeżdżalnia. Poziom trzeci zachwyca także grafikami naniesionymi na ściany i ściśle nawiązującymi do Będzina.

Warto wspomnieć, także  o bajkowych motywach na wszystkich ścianach bawialni. Wszędzie, gdzie nie spojrzeć uśmiechają się do nas bohaterowie znanych bajek. Na ścianach porozwieszane są także monitory wyświetlające bajki.

Bawialnia została pomyślana jako przestrzeń dla dzieci w wieku 3-11 lat.

miejska sala zabaw w będzinie

Sala zabaw robi ogromne wrażenie niezależnie od wieku i chyba każdy choćby na chwilę chciałby być dzieckiem i oddać się świetnej zabawie w labiryntach z przeszkodami oraz poskakać na wielkiej trampolinie. Miejska sala zabaw to atrakcja, którą koniecznie trzeba odwiedzić z dziećmi będąc w Będzinie

Ten wspaniały obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie dla dużej ilości placów zabaw usytuowanych na terenie miasta i jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie rodziców i dzieci na rozrywkę zwłaszcza w mniej pogodne dni.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem