Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 3 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Park Linowy z najdłuższą Tyrolką!

Kto lubi parki linowe? Jeżeli odwiedzacie je całą rodziną to mamy coś specjalnego. Wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Miedzy ziemią a niebem znajduje się najdłuższa Tyrolka w Europie! Gdzie konkretnie? A konkretnie w parku Przygody Skalisko. Jest to park linowy zlokalizowany w Kotlinie Kłodzkiej w Złotym Stoku w obrębie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Obejmuje obszary leśne oraz teren dawnego kamieniołomu. Niesamowite widoki gwarantowane, tym bardziej, że będziemy oglądali wszystko z góry.

Leśny Park Przygody Skalisko

Park został utworzony został w 2006 roku. Przygotowano tu wiele tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Od bardzo łatwego aż po takie wymagające sporego doświadczenia. Co ważne instalacje zbyt trudne można pominąć. W Parku wydzielona została specjalna trasa linowa dla dzieci. Każdy znajdzie tu dla siebie coś na miarę swoich sił i możliwości.

Leśny Park Przygody Skalisko

Bezpieczeństwo w Parku

Osoby korzystające z atrakcji Parku otrzymują sprzęt wyposażenia indywidualnego i przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie przechodzenia po instalacjach każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny (zwanej "linią życia"), gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości. Nasi instruktorzy nadzorują przemieszczanie się uczestników na trasach i w razie potrzeby zawsze służą pomocą.

Wymagania dla dzieci

Zapewniamy atrakcje dla: dzieci (minimalny wzrost 140 cm z rękami uniesionymi do góry), dorosłych i seniorów. Obsługujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane.

Między ziemią a niebem

To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki, w tym zjazdy na linie o łącznej długości 1050metrów!

To co? Spotykamy się między ziemią a niebem?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem