Autor: office@landar.eu

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Płock

Wybierz się z całą rodziną na wycieczkę do ogrodu jordanowskiego w Płocku. Przygotowano tu wiele niesamowitych atrakcji, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu. Plac zabaw i strefę rekreacji podzielono tu na dwie strefy, dla dzieci do 7 lat, oraz od 7 do 14 lat. Ponadto powstały strefy zabaw i ćwiczeń sportowych. Dużą atrakcję stanowią niewysokie ścianki wspinaczkowe (boulderingowe). Na terenie obiektu znajduje się także zestaw boisk


Na placu zabaw do świetnej zabawy zachęcają dzieci zjeżdżalnie, huśtawki, bujane koniki i karuzela. Przygotowano tu także drewniane domki i kilka bardzo ciekawych instalacji. Jedną z nich jest bujany samochód terenowy. Wyposażenie placu wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim podłożu. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Tuż obok między drzewami usytuowano kolejne atrakcje. Duże wrażenie robią skałki wspinaczkowe, pomagają one rozwijać sprawność i dostarczają wiele radości. Na fanów gier drużynowych czeka tu zestaw boisk do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę. Nowoczesne boiska dla bezpieczeństwa i wygodny zostały ogrodzone, posiadają także odpowiednią nawierzchnię z naniesionymi liniami.  

ogrod jordanowski w płocku

Warto dodać, że okolica jest cicha, zielona i spokojna. To wszystko wpływa korzystnie na spędzony tutaj czas i możliwość wypoczynku. Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek, możemy wiec tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. 

To nie koniec atrakcji, dla starszych dzieci przygotowano na terenie parku jordana w płocku, linarium w formie wieży. Wspinaczka na samą górę pozwoli na spojrzenie na otoczenie w zupełnie inny sposób. Park z góry wygląda świetnie! Jeżeli chcecie trenować sporty bardziej ekstremalne to tuż obok boisk usytuowano rampę jako element skate parku. Cały park to świetne miejsce na spędzenie popołudnia lub przystanek podczas rodzinnej wycieczki rowerowej.  Wybudowane zostały w parku także ścieżki rowerowe.

Jeżeli chcesz odkryć więcej niesamowitych miejsc rodzinnej rekreacji w Płocku i okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne miejsca, które warto odwiedzić. Zobacz je wszystkie, a być może jedno z nich zainspiruje i Ciebie do zorganizowania niezapomnianej wycieczki. Życzymy miłego dnia!  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem