Autor: Chorzów wprawia w ruch

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Chorzów

Lubicie dinozaury? Jeżeli tak to świetnie się składa, bo wiemy gdzie można je znaleźć. Całkiem duże stado znajduje się w Parku Śląskim w Chorzowie. Park dinozaurów położony jest na terenie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Spacerując alejkami ogrodu znajdziemy wiele większych i mniejszych dinozaurów. Stoją tu pojedynczo i parami, do złudzenia przypominając prawdziwe stworzenia w swoim naturalnym środowisku. Warto wybrać się tu z dziećmi, by przybliżyć im historię tych niesamowitych zwierząt. 

park dinozaurow w chorzowie

Cały Park Śląski oferuje bardzo szeroką ofertę rekreacyjną, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, wiele placów zabaw, park dinozaurów, kolejkę linowa, planetarium to tylko niektóre z nich. To doskonałe miejsce na spędzenie niejednego rodzinnego popołudnia.  

Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się nim z innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Chorzowie to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem