Autor: miastodabrowagornicza@gmail.com

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Park Hallera to duży obiekt rekreacyjny położony w samym centrum Dąbrowy Górniczej- Park ma kształt prostokąta. Prowadzi przez niego jedna centralna szeroka aleja. Warto nią podążać, by odkryć wszystkie atrakcje jakie przygotowano w parku.

Jednym z głównych punktów jest duży i nowoczesny plac zabaw. Zachęca on dzieci wieloma rozmaitymi atrakcjami: domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, huśtawki, koniki bujane to tylko niektóre z nich. Duża różnorodność powoduje, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Wszystkie atrakcje usytuowano na miękkim gumowym podłożu, lub drobnym żwirku. Na środku placu usytuowano kwietnik ozdobny. Dookoła ustawiono wiele ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony.Niedaleko placu zabaw na polanie usytuowano siłownię pod gołym niebem. Znajdziemy tu osiem urządzeń do ćwiczeń, dzięki którym, każdy może zadbać o swoją formę i poprawić kondycję. Obok urządzeń do ćwiczeń ustawiono kilka ławek, na których można odpocząć po treningu.

W parku znajduje się także boisko do piłki nożnej. 
Warto spacerując zwiedzić cały park i spędzić miło czas na jednej z wielu urokliwie usytuowanych ławek. Zielona i spokojna okolica sprawia, że to bardzo dobre miejsce rodzinnej rekreacji.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem