Park Miejski Imienia Józefa Piłsudskiego w Zakopanem

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Zakopane

Park miejski imienia Józefa Piłsudskiego w Zakopanem to niesamowite miejsce rodzinnej rekreacji. Znajdziecie tu nie tylko zieleń, ciszę i spokój ale także bardzo duży kompleks sportowo rekreacyjny. Wybierzcie się tu koniecznie i odkryjcie zaskakujący plac zabaw, nowoczesną siłownię zewnętrzną, ciekawy skatepark i funkcjonalne boiska. W parku organizowane są także koncerty i wydarzenia kulturalne, a umożliwia to zadaszony amfiteatr. Cały park poprzecinany jest alejkami. Warto nimi podążać by odkryć wszystkie piękne miejsca i spędzić miło czas ciesząc się zieloną okolicą. 

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


park miejski Józefa Piłsudskiego Zakopane

Plac zabaw dla dzieci w Parku Piłsudskiego

Najmłodsi z pewnością nie będą się tu nudzić! Na placu zabaw znajdą się domki ze zjeżdżalniami, rozmaite linowe wyposażenie do wspinaczki i trenowania zmysłu równowagi, usytuowano tu także huśtawki, sprężynowe bujaki i wiele innych atrakcji. Wszystko jest kolorowe i zachęca do świetnej zabawy! Warto dodać, że podłoże stanowi miękka nawierzchnia. Dookoła rozlokowano wiele ławek, możemy więc usiąść i w tej miłej okolicy obserwować bawiące się dzieci.

plac zabaw dla dzieci w parku Piłsudskiego w Zakopanem

Obiekty sportowe w Parku Piłsudskiego

Na terenie placu zabaw usytuowano kilka urządzeń do ćwiczeń stanowiących siłownię zewnętrzną. Będzie to doskonała propozycja na aktywne spędzenie czasu dla rodziców i nieco starszych dzieci. Tuż obok znajduje się skatepark. Fani sportów ekstremalnych będą z pewnością szczęśliwi, że mogą w tak pięknej okolicy trenować swoje umiejętności na nowoczesnym obiekcie. W parku do dyspozycji oddano zestaw nowoczesnych boisk, gdzie zorganizować możecie emocjonujące rozgrywki ze znajomymi np. w piłkę nożną lub po prostu pograć z dziećmi. Świetnie jeżeli swoje pierwsze kroki na murawie mogą stawiać na tak przygotowanych obiektach. 

skatepark Zakopane

Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o każdym z wyżej opisanych miejsc i odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Zakopanem to koniecznie sprawdźcie poniżej w "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem