Autor: Promocja Miasta Bielsko-Biała

Opublikowane: prawie 4 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Masz wrażenie, że też masz szósty zmysł? Czasami się przydaje co? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie i Twoich pociech pewną propozycję. W Bielsku Białej w parku przy ul. Zielonej znajduje się właśnie "Szósty zmysł" - plac zabaw z niesamowitymi atrakcjami. Tak niesamowitymi jak szósty zmysł. Jesteś ciekawa co się tu przygotowano dla najmłodszych?

 

park szósty zmysł Bielsko Biała

 

Znajdziemy tu całe mnóstwo najróżniejszych inspiracji do zabawy dla naszych dzieci. Oprócz standardowego wyposażenia jak np.: piaskownica przygotowano  takie cudo jak Muzyczny plac zabaw. To miejsce do poznawania i odczuwania dźwięków, a także tworzenia muzyki na bębenkach, dzwonkach, dzwonach lirowych czy cymbałach. Tuż obok usytuowano  instalację „Zielony liść” - jest ścianka i dywan z donic betonowych obsadzonych roślinami ozdobnymi. Dla dzieci starszych utworzono plac zabaw gimnastycznych, w której skład wchodzi m.in.: skałka wspinaczkowa. Dla fanów sportów drużynowych przygotowano wielofunkcyjne boisko, m.in. do koszykówki i siatkówki oraz niewielka trzytorowa bieżnia lekkoatletyczna. Park służy również dzieciom niepełnosprawnym, w tym niewidomym i niedowidzącym. 

Jeżeli chciałabyś odkryć więcej takich rodzinnych atrakcji w Bielsku Białej i okolicach to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je wszystkie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej wspanialej wycieczki. Życzymy Wam miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem