Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Znasz już park zaczarowanej dorożki w Krakowie? Jeżeli nie to sądzimy, że warto lepiej się mu przyjrzeć!  Zobacz dlaczego jest to tak niesamowite miejsce i przekonaj się, że wato się tu wybrać z dziećmi.

Park z pozoru jest tylko jedną z wielu zielonych wysp na mapie Krakowa. Tylko z pozoru, gdyż miejsce to jest na prawdę zaczarowane! Piękna zieleń, woda i świetna infrastruktura sprawiają, że chce się tu spędzać czas. Po przekroczeniu mostku i wejściu do parku przed naszymi oczami otworzy się piękny widok. Alejki łączą się i przecinają. Podążając nimi dotrzemy do fontanny, stawu, placu zabaw i boiska. Wzdłuż alejek usytuowano wiele ławek, możemy tu więc usiąść i w miłej atmosferze spędzić czas z rodziną.

Jeżeli wybieracie się tu z dziećmi to ogromnym plusem tego miejsca jest usytuowany w sercu parku smoczy skwer - niesamowity plac zabaw. Jest on zupełnie wyjątkowy, nawiązuje bowiem bezpośrednio do charakteru miasta. Drewniane atrakcje przyozdobiono smoczymi łbami.

park zaczarowanej dorożki w Krakowie

Wszystko jest zupełnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeżeli chcecie podarować dzieciom chwile beztroskiej zabawy to warto się tu wybrać. W parku znajduje się także boisko do piłki nożnej. Park może być więc dobry miejscem na spacer, ucieczkę od miejskiego zgiełku lub przystanek podczas dłuższej wycieczki rowerowej. Będąc z dziećmi w Krakowie pomyślcie o tym miejscu jako o jednym z punktów wartych odwiedzenia.

Kraków park zaczarowanej dorożki

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich ciekawych miejsc w Krakowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Poznaj Kraków z nieco innej strony. Życzymy udanego wypoczynku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem