Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Częstochowa

Plac zabaw dla dzieci na skwerze Sokołów w Czestochowie

W zielonej okolicy wśród drzew i krzewów na Skwerze Sokołów odnaleźliśmy kolejny, godny polecenia plac zabaw w Częstochowie. Dla dzieci przygotowano tutaj wiele rozmaitych atrakcji. Na pierwszy rzut oka zauważymy bardzo ciekawą instalację w formie statku. Tuż obok usytuowano instalacje do wspinaczki, bujane koniki, piaskownicę i huśtawki. Warto dodać, że znajduje się tu także huśtawka dla niemowląt. Wyposażenie placu wykonano głównie z drewna i usytuowano na drobno żwirkowym podłożu. Wszystko zachęca tu do świetnej zabawy, a na instalacji w formie statku warto zrobić dzieciom zdjęcie. 


Na rodziców czeka tu wiele ławek usytuowanych dookoła placu. możemy tu usiąść i bardzo miło, śród zieleni spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Skwer Sokołów zapewnia możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku, co sprzyja rodzinnej rekreacji.

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc i atrakcji dla dzieci w Częstochowie to sprawdźcie koniecznie poniżej "zobacz różnie" tam znajdziecie wiele interesujących propozycji na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem