Autor: miastodabrowagornicza@gmail.com

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Plac zabaw w parku Hallera w Dąbrowie Górniczej 

Duży i nowoczesny plac zabaw znajduje się w centrum parku Hallera w Dąbrowie Górniczej.

Plac zabaw zachęca dzieci wieloma rozmaitymi atrakcjami. W pierwszej części znajdziemy domki ze zjeżdżalniami, bujane koniki, huśtawki, karuzelę i instalacje w formie lokomotywy. Te atrakcje wykonani głównie z drewna i usytuowano na miękkim, kolorowym podłożu. Całość robie niesamowite wrażenie i zachęca do zabawy. Wszystko jest tu kolorowe i przyjazne dla dzieci. Bujane koniki w krokodyle szczególnie przypadły nam do gustu. W drugiej części placu zabaw ustawiono instalacje do wspinaczki, między innymi linowa wieża. Podłożem jest tutaj drobny żwirek. Na środku placu usytuowano ozdobny kwietnik.

 

Na terenie placu zabaw usytuowano wiele ławek, na których można usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Okolica jest piękna. Dużo zieleni, cisza i spokój. Plac zabaw znajduje się w głębi parku z dala od ruchliwego centrum. Dodatkowo wysokie drzewa zapewniają miłą ciszę i wrażenie dużego oddalenia od miasta.

plac zabaw w parku hallera w dąbrowie górniczej

Atrakcje dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

Park Hallera przecina szeroki deptak spacerowy, warto wybrać się tu także na spacer i zwiedzić wszystkie zakątki pasku. Usiąść na jednej z wielu urokliwie położonych ławeczek i obserwować otaczającą zieleń. Tuż obok placu zabaw na górce w parku znajduje się także siłowania zewnętrzna oraz parkurpark.

Wszystko to sprawia, że Park Hallera to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Warto się tu wybrać, by spędzić miłe chwile w rodzinnym gronie.

To jeden z wielu nowoczesnych obiektów rodzinnej rekreacji w Dąbrowie Górniczej. Zobacz także inne atrakcje miasta przeznaczone dla dzieci, sprawdź już teraz poniżej "zobacz również"  i odkryj, gdzie warto wybrać się z dziećmi, by nigdy się nie nudzić.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem