Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 4 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Jeżeli szukasz miejsca zabawy dla Swojego dziecka to mamy dla Ciebie kolejną ciekawą propozycję! W Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ujejsce znajduje się bardzo fajny plac zabaw. Jest położony tuż za budynkiem OSP Ujejsce. Miejsce zabaw jest usytuowano wśród drzew. Atrakcje poukładano bardzo szeroko, dzieci mogą wyszaleć się tutaj do woli. 

Już z daleka możemy usłyszeć krzyki rozbawionych maluchów. Nic to dziwnego, gdyż do dyspozycji mają oni całkiem sporo zabawek. Znajdziemy tu domek ze zjeżdżalnią, kilka zestawów huśtawek, instalacje do wspinaczki i modernistyczną karuzelę. Jest to w zasadzie karuzela połączona z bujakiem. Dwie osoby siedzące na przeciwległych jej końcach mogą się kręcić i bujać jednocześnie. Nie zapomniano tu także o klasycznej piaskownicy. 


Plac zabaw Dąbrowa Górnicza Ujejsce

Wyposażenie placu zabaw wzbogacono o dodatkowe atrakcje sportowe. Dla nieco starszych dzieci, młodzieży i dorosłych usytuowano tutaj siłownię zewnętrzną. Tuż obok znajduje się także trawiaste boisko do gry w piłkę nożną. Dodatkowym plusem jest miejsce na ognisko! Można więc tu zrobić piknik.  Całość wyposażenia tworzy bardzo fajne, kompleksowe miejsce rodzinnej rekreacji. Warto się tu wybrać by odpocząć i nieco potrenować

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w Dąbrowie Górniczej i okolicach to kliknij poniżej i sprawdź co jeszcze ciekawego znajduje się w pobliżu. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem