Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Gliwice

Plac zabaw dla dzieci w Gliwicach przy ul. Mastalerza 1

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę i chcecie spędzić popołudnie w rodzinnym gronie to polecamy nowoczesny plac zabaw w Gliwicach przy ul. Mastalerza 1.

Na dzieci czeka tu domek z dwiema zjeżdżalniami, niższą dla młodszych i wyższą dla starszych dzieci. Tuż obok znajdują się huśtawki, bujane koniki, mała karuzela i piaskownica. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na płytach z miękkiego materiału. Wszystko jest tu kolorowe i zachęcam do beztroskiej zabawy!
plac zabaw atrakcje dla dzieci Gliwice

Rodzice w tym czasie mogą usiąść na jednej z wielu ławek i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Dodatkowym plusem jest fakt, że cały plac zabaw został ogrodzony. Nie musimy się więc o nic martwić.

Niedaleko palcu zabaw znajduje się nowoczesne boisko przystosowane do gry w piłkę nożną. Boisko specjalnie przygotowaną nawierzchnię z naniesionymi niezbędnymi liniami oraz wysokie ogrodzenie. Na tak dobrze przystosowanym obiekcie można w pełni cieszyć się sportowymi rozgrywkami.

Atrakcje dla dzieci w Gliwicach

Warto dodać, że jest to jeden z wielu takich kompleksów  sportowo - rekreacyjnych w Gliwicach. Jeżeli więc chcecie odkryć je wszystkie to poniżej w "zobacz również" czekają na Was kolejne atrakcje i propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem