Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Jaworzno

W Jaworznie dzielnicy Szczakowa przy ul. Wąskiej znajduje się nowoczesny kompleks rekreacyjny dla całej rodziny, którego nie można przeoczyć. W jego skład wchodzi plac zabaw oraz siłownia pod gołym niebem

Plac zabaw zaprasza dzieci do beztroskiej zabawy domkiem ze zjeżdżalnią, mostkiem i instalacjami do wspinaczki. Tuż obok usytuowano bujane koniki, małą karuzelę, huśtawki i piaskownicę. Wyposażenie wykonano głównie z drewna i usytuowano na specjalnym miękkim podłożu lub piasku. Warto dodać, że część atrakcji znajduje się w cieniu drzew, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w upalne dni. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do zabawy. Na terenie placu, wewnątrz ogrodzenia na rodziców czeka wiele ławek, możemy tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci.  
plac zabaw dla dzieci Jaworzno Szczakowa

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich atrakcji dla dzieci w Jaworznie to koniecznie sprawdźcie poniżej za wkładce "zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w niesamowity sposób. Z nami nigdy nie będziecie się nudzić. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem