Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Jaworzno

Plac zabaw dla dzieci położony na terenie GEOsfery w Jaworznie

Wśród wszystkich atrakcji jakie przygotowano na terenie GEOsfery w Jaworznie szczególnie wyróżnia się drewniany plac zabaw. Jest to miejsce aktywnej rekreacji. Dzieci mogą tu na sporej przestrzeni oddać się świetnej zabawie.

Dla najmłodszych przygotowano tutaj bardzo ciekawe wyposażenie. Znajdziemy tu mały domek ze zjeżdżalnią, huśtawki, bujane koniki, małą karuzelę i drabinki do wspinania. Oprócz tego standardowego wyposażenia, które jest bardzo kolorowe i zachęca do zabawy usytuowano tu znacznie więcej. Na pierwszy rzut oka, dostrzeżemy drewnianą lokomotywę. Chyba każde dziecko chciałoby chociaż na chwilę zostać jej maszynistą i zrobić sobie w niej zdjęcie. Najciekawszą i najbardziej oryginalną atrakcją, nawiązującą bezpośrednio do miejsca, w którym się znajdujemy jest szkielet dinozaura, który dzieci mogą odkopać w piasku. Mogą więc poczuć się tutaj jak prawdziwi archeolodzy, odkrywający skamieniałości.

 

Taka różnorodność sprawia, że starsze i młodsze dzieci z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Tuż obok placu zabaw dla rodziców przygotowano duży plac z altanami. Można tu usiąść przy stole na jednej z wielu zadaszonych ławek. W altanach znajdziemy schronienie przed mocnym słońcem i możemy zorganizować prawdziwy rodzinny piknik na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest także miejsce na ognisko i grilla.

Cała GEOsfera w Jaworznie oferuje oczywiście znacznie więcej atrakcji dla dzieci i warto zwiedzić jej wszystkie zakątki, odkryć ciekawe miejsca i odnaleźć dinozaury czające się między trawami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym miejscu to na dole w "zobacz również" znajdziecie więcej wartościowych informacji. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem