Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Plac zabaw na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach to niesamowite miejsce rodzinnej rekreacji, to duży i dobrze wyposażony obiekt sportowo - rekreacyjny składający się z palcu zabaw, strefy sportów oraz siłowni pod gołym niebem.

Plac zabaw zachęca najmłodszych dokiem ze zjeżdżalniami, instalacjami do wspinaczki, bujanymi konikami, huśtawkami i zadaszoną piaskownicą. Zamieszczono tu także instalację w formie lokomotywy. Wszystkie atrakcje dla dzieci wykonano głównie z drewna i usytuowano na trawiastym podłożu.  Duża różnorodność atrakcji sprawia że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Plac zabaw jest duży i przestronny, dookoła ustawiono wiele ławek, na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Na terenie placu znajduje się także małe boisko do koszykówki oraz stół do ping ponga.  Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Okolica jest cicha i spokojna, w tle widać charakterystyczne wieżowce oś. Tysiąclecia w Katowicach. Plac zabaw to jedna z bezpłatnych atrakcji dla dzieci na Śląsku. Będąc w tej okolicy z pewnością warto tu zajrzeć by spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym gronie.

plac zabaw katowice osiedle tysiaclecia

Tuż obok placu zabaw znajduje się duża siłowania zewnętrzna, gdzie starsze dzieci oraz dorośli mogą zadbać o swoją kondycję i poprawić sprawność. Na siłowni znajdziemy wiele przyrządów, duża różnorodność sprawia, że możemy tu trenować wszystkie partie mięśni.  Na terenie siłowni znajduje się także kącik fitness. 

Kompleks jest jednym z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci w Katowicach. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy zobacz już teraz poniżej „Zobacz również” i odkryj najlepsze miejsca rodzinnej rekreacji. 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem