Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Plac zabaw w Katowicach przy ul. Francuskiej

Jest to jeden z bardzo, bardzo wielu nowoczesnych placów zabaw jakie znajdziemy na terenie Katowic. Obiekt zlokalizowany przy kilku blokach mieszkalnych wyposażono w kilka standardowych atrakcji dla dzieci. Znajdziemy tu niewielki domek ze zjeżdżalnią i linowymi instalacjami do wspinaczki. Tuż obok zamontowano bujane koniki i huśtawki. Dzieci mogą tu pobawić się także w piaskownicy. Wyposażenie wykonano z drewna i stali. Wszystko jest kolorowe i zachęca do zabawy. Podłoże stanowi tu piasek. Warto dodać, że plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony.


Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek, na których mogą usiąść i obserwować rozbawione pociechy. Jest to dobre miejsce dla pobliskich mieszkańców, by chociaż na chwilę odpocząć i oddać się rodzinnej rekreacji.

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę i szukacie najlepszych placów zabaw w Katowicach to sprawdźcie koniecznie poniżej "zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w niezapomniany sposób. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem