Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Bardzo ciekawy kompleks rodzinnej rekreacji znajduje się w Katowicach przy ul. Rolnej! Zobaczcie sami, co przygotowano tu dla dzieci i dorosłych, by móc tu wypocząć i się zregenerować.

Pierwszym z elementów jest oczywiście plac zabaw dla dzieci. Wyposażono go w domki ze zjeżdżalniami, rozmaite instalacje do wspinaczki, bujane koniki i huśtawki. Warto dodać, że znajduje się tu zadaszona piaskownica, ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w upalne dni, gdy nie musimy bać się o zbyt ostre słońce. Wyposażenie wykonano tu głównie z drewna i usytuowano na trawie. Wszystko jest bardzo kolorowe i zachęca do świetnej zabawy!

plac zabaw dla dzieci Katowice ul. Rolna

Kolejnym ważnym elementem tego kompleksu jest siłownia zewnętrzna. Zainstalowano tu kilka urządzeń do ćwiczeń, dzięki którym każdy może na świeżym powietrzu poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję. Dopełnieniem oferty rekreacyjnej jest nowoczesne boisko bo piłki nożnej i koszykówki. Boisko posiada specjalną nawierzchnie i dla wygody użytkowania zostało ogrodzone wysoka siatką.

Na terenie kompleksu znajduje się także drewniana altana, gdzie możemy usiąść i w cichej, spokojnej okolicy miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Oprócz tego wszędzie usytuowano wiele ławek.

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Katowicach, to sprawdźcie koniecznie poniżej "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w niesamowity sposób.  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem