Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Plac zabaw dla dzieci w Katowicach w dzielnicy Józefowiec

Przy ul. Mikusińskiego na przeciwko Kościoła pw. św. Józefa Robotnika na zielonym skwerze znajdziecie nowoczesny plac zabaw dla dzieci. To bardzo ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu z najmłodszymi w tej okolicy.


Po przekroczeniu bramki placu zabaw od razu w oczy rzuca się interesujący domek ze zjeżdżalniami i rurowymi korytarzami. Jest to fajna instalacja wykonana głównie z drewna i usytuowana na miękkim gumowym podłożu. Tuż obok na najmłodszych czeka także piaskownica, mała karuzela, bujane koniki i huśtawki. Wszystko to jest kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Dzieci mogą wyszaleć się tu do woli.

plac zabaw dla dzieci Katowice Józefowiec

Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek. Możemy tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Dookoła przy ogrodzeniu placu posadzono wiele krzewów, które oddzielają przestrzeń zabawy od miasta. Pozwala to na jeszcze lepszy relaks i możliwość odpoczynku w tym miejscu. 

Jeżeli jesteście gotowi na jeszcze więcej świetnej zabawy i chcecie odkryć kolejne niesamowite miejsca rodzinnej rekreacji w Katowicach to sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem