Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo świętokrzyskie

Miasto: Kielce

Plac zabaw dla dzieci w Kielcach, zlokalizowany przy ul. Spacerowej, jest idealnym miejscem, dla spędzania czasu z rodziną.

W otoczeniu zieleni, drzew i pięknej okolicy, znajduje się jeden z najlepszych placów zabaw dla dzieci. Na naprawdę dużej przestrzeni wyłożonej tym, co dzieci lubią najbardziej - czyli piaskiem, emocji na pewno nie zabraknie. Kilka rodzajów huśtawek przystosowanych dla małych oraz starszych dzieci, ponadczasowe koniki oraz karuzelę. Z nowszych sprzetów, znajdziecie tutaj kilka zjeżdżalni, konstrukcję z przeplotniami, mostki oraz drabinki do wspinaczki. Na uwagę zasługuje ogromna pajęczyna do wspinaczki - najlepsza atrakcja dla dzieci. Wokół są ławki dla rodziców. Wydzielona została również strefa gier, gdzie dzieci mogą pograć w chińczyka, szachy, warcaby lub inne gry planszowe. Na szczególną uwagę zasługuje EMOstrefa.


Plac zabaw Kielce ul. Spacerowa

EMOstrefa to ukłon w stronę potrzeb rodziców małych dzieci, którzy w przestrzeni otwartej i miejsc.u publicznym potrzebują  komfortu.

EMOstrefy, to program społeczny marki EMOTOPIC, który wspiera budowaniu bliskości pomiędzy rodzicem a jego maluchem. EMOTOPIC chce wspierać rodziców w trudach codziennego dnia, ale przede wszystkim pomagać, im w sytuacjach niekomfortowych, takich jak: pobyt dziecka w szpitalu, karmienie dzieci w miejscach publicznych, pobycie noworodka w inkubatorze itp. Oprócz tworzenia przyjaznych przestrzenie w miejscach zamkniętych, zdecydowano się na tworzenie stref w otwartej przestrzeni.

I tak oto plenerową EMOstrefę, na placu zabaw przy ul. Spacerowej,  tworzy specjalnie zadaszone miejsce, wyposażone w wygodny fotel oraz przewijak. Strefa osłonięta jest z 3 stron, dzięki czemu mamy poczucie intymności i pozwala bez problemów przewinąć dziecko. Lokalizacja nie jest przypadkowa, ponieważ znajduje się obok placu zabaw. Takie usytowanie pozwoli rodzicom posiadającym więcej dzieci zająć się najmłodszym i jednocześnie kontrolować zabawę starszych.


Plac zabaw Kielce ul. Spacerowa


Plac zabaw w Kielcach przy ul. Spacerowej zasługuje na odznakę i pochwałę od Atrakcji Dziecięcych. Chcemy więcej takich komfortowych placów zabaw.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem