Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Koziegłowy

Plac zabaw dla dzieci w Gniazdowie - Koziegłowach

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniazdowie znajdziecie bardzo fajny plac zabaw. Dlaczego warto wybrać się tu z dziećmi? Wyposażenie placu zabaw robi wrażenie. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. 
Najmłodsi znajdą tutaj domek ze zjeżdżalniami, który jest główną atrakcją. Tuż obok usytuowano huśtawki, bujane koniki, karuzelę i piaskownicę. Taka różnorodność wyposażenia sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Młodsze i starsze dzieci będą się tutaj świetnie bawić. Wyposażenie placu usytuowano na miękkim i kolorowym podłożu. Dookoła usytuowano wiele ławek, możemy więc tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, cicha i spokojna, co bardzo korzystnie wpływa na możliwość relaksu. 

plac zabaw dla dzieci w Koziegłowach

Należy dodać, że plac zabaw znajduje się na terenie dużego kompleksu sportowego. Tuż obok znajduje się duże boisko do piłki nożnej oraz bieżnia biegowa. Całość dla bezpieczeństwa została ogrodzona. Cały kompleks to świetne miejsce rodzinnej rekreacji. Warto się tu wybrać, by świetnie się bawić i odpocząć w aktywny sposób.

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Koziegłowach to poniżej w zobacz również przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne palce zabaw i miejsca rodzinnej rekreacji, które warto odwiedzić z dziećmi. Odkryj je wszystkie, a być może jedno z nich zainspiruje Cie do zorganizowania fajnej wycieczki. Życzymy udanej zabawy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem