Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Koziegłowy

Siłownia plenerowa w Gniazdowie

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniazdowie odkryliśmy nowoczesna i dobrze wyposażoną siłownię zewnętrzną. Znajdziecie tu 7 urządzeń do ćwiczeń. Wśród nich możemy wyróżnić: steper, biegacz, orbitrek czy podciąg nógUrządzenia do ćwiczeń usytuowano w kręgu w odpowiedniej od siebie odległości. Podłożem jest tu kostka brukowa. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie mógł przeprowadzić zróżnicowany trening.
Ustawiono tu wiele ławek, na których możemy usiąść i miło spędzić czas. Warto dodać, że okolica jest bardzo spokojna, zielona i cicha. To to bardzo korzystnie wpływa na spędzony tu czas. Siłownia Jest to jeden z elementów całego kompleksu sportowego. Tuż obok na najmłodszych czeka plac zabaw a głównym elementem jest duże boisko do piłki nożnej, które otacza bieżnia. Boisko wyposażone jest także w trybuny. Całość jest ogrodzona.


Cały obiekt to świetne miejsc na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Może to być także dobra propozycja na przystanek podczas dłuższej wycieczki rowerowej. Jeżeli chcesz odkryć więcej obiektów sportowych w Koziegłowach i okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje na ciekawe spędzenie czasu. Życzymy miłego dnia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem