Plac zabaw Kraków park Tadeusza Kościuszki

Plac zabaw Kraków park Tadeusza Kościuszki

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw w Parku Tadeusza Kościuszki w Krakowie

Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie popołudnia w ciekawy sposób, to na skraju parku Tadeusza Kościuszki w Krakowie znajdziecie przestronny kompleks rodzinnej rekreacji. Jedną z jego części jest nowoczesny plac zabaw z atrakcjami dla dzieci w różnym wieku. Oprócz tego znajdziecie tu jeszcze siłownię zewnętrzną, street workout oraz boisko do koszykówki.

Plac zabaw zachęca najmłodszych rozmaitym wyposażeniem. Usytuowano tu domki połączone z różnej wysokości zjeżdżalniami. Można się po nich wspinać, wdrapywać i przechodzić między różnymi poziomami. Tuż obok znajduje się strefa z instalacjami do wspinaczki. Na placu znajdują się także huśtawki, sprężynowe bujaki, karuzela i piaskownica. Dopełnieniem możliwości zabaw jest stanowisko do gry w kółko i krzyżyk. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Warto dodać, że podłoże wykonano z miękkiej nawierzchni, a cały plac został ogrodzony.  

Plac zabaw dla dzieci w parku Tadeusza Kościuszki w Krakowie

Na terenie placu zabaw dla rodziców przygotowano wiele ławek, możemy tu usiąść i obserwować bawiące się pociechy. Czas spędzony tutaj będzie z pewnością czasem relaksu, tym bardziej, że okolica jest zielona, spokojna i cicha. Plac graniczy bezpośrednio z Parkiem Kościuszki, do którego także warto się wybrać. Spacer będzie dobrym uzupełnieniem rodzinnej wycieczki. Na bardziej aktywnych rodziców czeka tu siłownia zewnętrzna, możemy więc skorzystać z wielu urządzeń do ćwiczeń i poprawić swoja sprawność i zadbać o kondycję. To miejsc będzie świetną propozycją na odpoczynek podczas dłuższej wycieczki rowerowej.

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Jeżeli chciałbyś poznać Kraków od strony atrakcji dla dzieci i dowiedzieć się jakie miejsca polecają inni rodzice to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kilka kolejnych propozycji. Zobacz je, a może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania rodzinnej wycieczki. Życzymy udanej zabawy.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem