Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw dla dzieci w Krakowie w Parku Jordana

W parku Jordana w Krakowie znajdziemy wiele atrakcji dla dzieci, jedną z nich jest plac zabaw położony przy ul. Reymonta.

Jest to bardzo ciekawe miejsce, nieco różniące się wyposażeniem od placów zabaw jakie powszechnie znamy. Przygotowano tu bardzo ciekawe w formie instalacje zabawowe z naturalnie powyginanego drewna. Znajdziemy tu rozbudowany domek ze zjeżdżalniami i mostkami, huśtawki i piaskownice. Oprócz tego uwagę przyciągają elementy fabryki piasku, mała karuzela i linowe instalacje do wspinaczki. Wyposażenie jest bardzo różnorodne, co sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Wszystko jest kolorowe i zachęca do zabawy. Atrakcje usytuowano częściowo na miękkim podłożu lub na piasku. Warto także dodać, że część placu zabaw znajduje się w cieniu, co ma duże znaczenie zwłaszcza w upalne dni. Nie musimy się martwi tutaj o zbyt ostre słońce.

plac zabaw w parku jordana w krakowie

 

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.

Dla rodziców przygotowano kilka ławek, możemy tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Będąc tutaj warto wybrać się także na spacer po parku Jordana i zwiedzić wszystkie jego zakątki. Zapewnimy, że spacerując odkryjecie jeszcze jeden ciekawy plac zabaw i linarium do wspinaczki. Linowe wierze pozwolą spojrzeć na cały park z góry! Dzieci będą zachwycone.

Odkryjecie wiele ciekawych miejsc.Jeżeli chcecie zobaczyć je już teraz i dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się w Krakowie z dziećmi to poniżej w "zobacz również" mamy dla Was kolejne ciekawe propozycje. To trzeba zobaczyć, by móc podarować dzieciom chwile świetnej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem