Autor: Dr Spil - Place zabaw

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Międzyzdroje

Na terenie Ośrodka Wczasowego STILO w Międzyzdrojach znajduje się plac zabaw, który zabierze wszystkie dzieci na morze. Poczujemy się tu jak na otwartym morzu głównie za sprawą dużego statku! Dzięki niemu najmłodsi przy użyciu odrobiny swojej wyobraźni, będą mogli przeżyć niezapomniane morskie przygody. Oprócz tego na miejscu znajduje się 4-elementowa ścianka wspinaczkowa. Zapewnia ona rozwój mięśni i trenuje funkcje motoryczne. Całe wyposażenie usytuowano po prostu na piasku, jak na plaży!  Jako producent placów zabaw gwarantujemy bezpieczeństwo naszych urządzeń i wysoką jakość wykonania wszystkich elementów. 


Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Warto dodać, że okolica jest zielona cicha i spokojna. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. 

plac zabaw dla dzieci w międzyzdrojach

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Międzyzdrojach i okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Sprawdź, co się tam znajduje, być może i Ciebie zainspiruje to do zorganizowanie ciekawego wypadu w rodzinnym gronie.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem