Plac Zabaw Na Plantach Michałkowickich Siemianowice Śląskie

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 3 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siemianowice Śląskie

W Siemianowicach Śląskich mamy moc atrakcji dla rodzin z dziećmi. Jednym z takich miejsc są Michałkowickie Planty. To tu zlokalizowana jest duża strefa rodzinna. Oferuje szerokie możliwości spędzenia wolnego czasu. Główną atrakcją jest z pewnością plac zabaw. Do niego prowadzi szeroki deptak. Po jego obu stronach usytuowano drewniane altanki, w których stoją ławki. Możemy tu usiąść wśród zieleni i poczuć się niemalże jak na łące. To dobre miejsc do zorganizowania małego pikniku, lub postoju w dłuższej wycieczce rowerowej. 


Sam plac zabaw zawiera jeden większy, drewniany domek z niską zjeżdżalnią. Co najważniejsze jest przystosowany dla dzieci niepełnosprawnych. Można tu zagrać w kółko i krzyżyk oraz potrenować zwinność na drążkach. Tuż obok usytuowano piaskownicę i sprężynowe bujaki. Na terenie placu znajduje się także wieża wspinaczkowa z łańcuchami i drabinkami. Nie zapomniano także o huśtawkach i małej karuzeli. Podłoże placu stanowi piasek, jedynie pod ławkami wyłożono kostkę brukową. Całość została dla bezpieczeństwa ogrodzona. 

Jeżeli chcesz odkryć więcej ciekawych miejsc w Siemianowicach Ślaskich to zjedź poniżej w dół strony i zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy. Być może jedna z tych atrakcji zainspiruje Cię do zorganizowania nowej, rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dna! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem