Miasteczko ruchu drogowego Katowice Park Alojzego Budnioka

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

W parku Alojzego Budnioka zlokalizowano niesamowity kompleks rodzinnej rekreacji. Jedną z jego części jest właśnie duże miasteczko ruchu drogowego. Najmłodsi mogą tu w bezpieczny sposób poznać zasady panujące na jezdni. 

Miasteczko składa się z kilku ulic, ronda i skrzyżowań. Znajdziemy tu namalowane znaki poziome i stojące pionowe. Dzięki nim możemy wspólnie z dziećmi poznawać wszystkie oznaczenia. Jest to bardzo fajna atrakcja edukacyjna! Dzieci mogą poruszać się tu na rowerach, hulajnogach, rolkach a nawet pieszo i zdobywać wartościową wiedzę. Warto dodać, że okolica jest zielona, cicha i spokojna. Jest to świetne miejsce na rodzinną wycieczkę. Może to być przystanek podczas dłuższej, rodzinnej wycieczki rowerowej

Miasteczko ruchu drogowego w Parku Alojzego Budnioka w Katowicach

Co ważne, miasteczko ruchu drogowego usytuowano tuz przy dużym placu zabaw i dobrze wyposażonej siłowni zewnętrznej. Na terenie kompleksu znajdują się jeszcze nowoczesne boiska do gry w piłkę nożną. 

Jeżeli chcesz odkryć wszystkie pozostałe atrakcje dla dzieci w Katowicach to sprawdź już teraz koniecznie poniżej "zobacz również" tam czekają na Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w ciekawy sposób.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem