Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Bulwar nad Przemszą w Będzinie

to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia w ciepły dzień. Wzdłuż rzeki zorganizowana przestrzeń dalej wiele możliwości relaksu. Począwszy od najprostszych jak spacer aż pod grę w szachy na specjalnie przygotowanych stołach. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najważniejszym jednak elementem jest nowoczesny plac zabaw, który znajduje się w najbardziej widocznej części bulwaru. 

Dla najmłodszych przygotowano tu moc atrakcji.  W pogodne dni już z daleka słychać okrzyki bawiących się tu dzieci. Co tutaj robią? Dużo radości zapewnia im rozbudowany drewniany domek ze zjeżdżalniami i instalacjami do wspinaczki. Na jego ścianach usytuowano wiele gier, między innymi w kółko i krzyżyk oraz inne gry sprawnościowe. Zainstalowano także ściankę wspinaczkową. Tuż obok znajduje się karuzela i uwaga! Trampoliny! Tak w podłożu zamontowano dwie trampoliny, dzięki którym dzieci mogą wysoko skakać. Jeżeli jednak chcą spojrzeć na okolicę z wysokości to mają ku temu lepszą możliwość. Na placu zabaw znajduje się linarium. Jest to wieża wspinaczkowa.  Z jej szczytu możemy podziwiać cały bulwa, warto więc się tam wdrapać.  Jeszcze więcej możliwości na świetną zabawę daje pole z naniesioną grą w klasy i grą Twister. 


Wszystkie atrakcje usytuowano na miękkim podłożu, dookoła jest jeszcze sporo wolnej przestrzeni pokrytej trawą. Dla nas rodziców przygotowano wiele ławek, możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Posadzono także kilka drzew, które dają schronienie przed zbyt ostrym słońcem w upalne dni. Całość dla bezpieczeństwa została ogrodzona. 

Przy placu zabaw znajduje się siłownia zewnętrzna, gdzie każdy z nas może poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję. Jest także miejsc na rodzinne spotkanie, pod dużą pergolą usytuowano stoły i ławki. Całość jest bardzo fajnie zorganizowana, z pewnością nikt nie będzie się tu nudził. 

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w okolicy to zobacz poniżej co dla Ciebie przygotowaliśmy. Sprawdź koniecznie inne miejsc, a być może jedno z nich zainspiruje Cię do zorganizowania ciekawej wycieczki. Życzymy miłego dnia. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem