Plac zabaw Park Pszczelnik Siemianowice Śląskie

Plac zabaw Park Pszczelnik Siemianowice Śląskie

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siemianowice Śląskie

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Na skraju parku usytuowano duży, drewniany plac zabaw. Znajdziemy tu wiele różnych atrakcji m. in. rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, huśtawki przystosowane dla starszych i młodszych dzieci, piaskownicę i bujane koniki.

 

Wyposażenie placu zabaw wykonano z drewna i usytuowano na piaszczystym podłożu. Dla rodziców i opiekunów przygotowano wiele ławek, na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Cały obiekt został dla bezpieczeństwa ogrodzony. Okolica jest cicha, dookoła jest dużo zieleni.

plac zabaw dla dzieci park pszczelnik w Siemianowicach śląskich

 

Oprócz placu zabaw do dyspozycji mamy cały park w którym znajduje się wiele innych atrakcji. Siłownia pod gołym niebem, mini pole golfowe dla dzieci to tylko niektóre z nich. Warto wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową i poznać dokładniej cały park. Rodzinne popołudnie w tym miejscu z pewnością pozostanie na długo w pamięci i będzie kojarzyć się z dobrą zabawią i wypoczynkiem.

Polecamy Plac zabaw w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich, a jeżeli chcecie odkryć więcej takich miejsc to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy więcej takich miejsc. Zobacz je wszystkie, a być może jedno z nich zainspiruje się do zorganizowania ciekawej rodzinnej wycieczki. Życzymy udanej zabawy!

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem