PLAC ZABAW NOVUM - Mława ul. Kopernika (przy MOSiR)

Autor: joanna.rusinek@novumgrom.com

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Mława

Jeżeli szukasz sposobu na niesamowite spędzenie wolnego czasu z dziećmi w Mławie to ten plac zabaw może wydać Ci zainteresować! Jeżeli wybierzesz się tu z dziećmi to podarujesz im chwile świetnej zabawy. 

Dwie lokomotywy, autobus, autka, helikopter, skuter i motocykl na sprężynie - to tylko niektóre atrakcje nowego placu zabaw, który powstał na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38.


plac zabaw dla dzieci mlawa osri

W sobotę 9 lipca 2016 r. nastąpiło uroczyste otwarcie placu zabaw NOVUM w Mławie, obok różnego rodzaju pojazdów pojawiły się na nim pionowe i poziome znaki drogowe, dzięki którym dzieci od najmłodszych lat będą poznawały zasady ruchu drogowego. Na placu zabaw znajdują się także ławki i kosze na śmieci. Wszystkie elementy placu zabaw umieszczone zostały na bezpiecznej dla maluchów nawierzchni, w otoczeniu zieleni.

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Mławie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na świetną zabawę. Odkryj je koniecznie, a być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania niezapomnianej wycieczki.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem