Plac zabaw Olkówek - Park Jurajski Warszawa

Plac zabaw Olkówek - Park Jurajski Warszawa

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo mazowieckie

Miasto: Warszawa

Plac Zabaw dla dzieci Olkówek - Park Jurajski w Warszawie

Nowoczesny i bardzo oryginalny Plac zabaw w formie Parku Jurajskiego o powierzchni 3500m² czeka na Was w malowniczej scenerii warszawskiego Ursynowa w bezpośredniej okolicy parku im. Romana Kozłowskiego.

Już na pierwszy rzut oka, widać, że jest to niepowtarzalne miejsce, które zrobi wrażenie nawet na wytrawnych znawcach placów zabaw! Zobaczycie tu podekscytowane twarze dzieci i usłyszycie okrzyki radości, które są najlepszą rekomendacją! Większość konstrukcji to drewniane dinozaury, po których można się wspinać. Wewnątrz mają ona ciekawe przeszkody: elementy wspinaczkowe, schodki i zjeżdżalnie. Na placu zabaw wszystkie atrakcje nawiązują do epoki dinozaurów, np.: w piaskownicy ukryte są duże jaja dinozaurów i zestaw sprawnościowy w kształcie prehistorycznego szkieletu. Oprócz tego dla dzieci przygotowano długą zjeżdżalnię tyrolkę, duży bujak wieloosobowy, ławkę - Jaszczur, karuzelę i huśtawkę wagową. Czas umili nam tablica do gry w kółko i krzyżyk. Dzieci wspinając się na wysoką linową wierzę, mogą spojrzeć na wszystko z góry i podziwiać cały Park Jurajski!

 

park jurajski ołówek plac zabaw w warszawie

 

Osobno odgrodzony jest placyk dla mniejszych pociech. Są tu niskie konstrukcje drewniane, duża piaskownica, huśtawki i bujaczki. Wszystkie atrakcje usytuowano na miękkiej kolorowej powierzchni, na której nałożono wiele gier, np.: w klasy. Jest to świetny pomysł na poszerzenie możliwości rekreacji. Wszystko wiec zachęca tu do świetniej zabawy.

Rodzice mogą spokojnie obserwować swoje pociechy z licznie usytuowanych ławeczek, czy też siedząc w pobliżu na kocykach, Plac mieści się w centrum blokowiska, więc ciężko z miejscami parkingowymi zwłaszcza w weekendy, najlepiej dostać się na plac zabaw autobusami linii 136,179,195 lub N34 wysiadając na przystanku Koński Jar 02 i spacerkiem w 5 min dojść do placu

Sprawdź poniżej "Zobacz również" i odkryj, gdzie jeszcze warto wybrać się z pociechami. Życzymy Miłej zabawy!!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem