Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo opolskie

Miasto: Opole

W Opolu przy ul. Wrocławskiej na zielonym skwerze znajduje się drewniany plac zabaw dla dzieci. Wśród zieleni usytuowano tu kilka domków z mostkami, drabinkami i zjeżdżalniami. Znajdziemy także instalacje do wspinaczki. Wyposażenie placu zabaw przystosowane jest także dla młodszych dzieci. Będą one się tu z pewnością świetnie bawić. 

Wszystko usytuowano na trawie. Dookoła znajduje się wiele drzew, które dają dużo cienia. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w upalne dni kiedy nie musimy się martwić o zbyt ostre słońce. Bezpośrednio przy instalacjach zabawowych nie znajdują się żadne ławki, nie brakuje ich jednak wzdłuż parkowych alejek.  

plac zabaw dla dzieci w opolu

Warto dodać, że tuż obok placu zabaw znajduje się parkourpark. Jest to zestaw drabinek do podciągania i gimnastyki. Ten Zestaw drążków usytuowano na drobno żwirkowym podłożu. Daje to możliwość bardzo ciekawego treningu w spokojniej i zielonej okolicy.

Warto wybrać się tu z dziećmi, pospacerować po parku i podarować im chwile beztroskiej zabawy na zjeżdżalniach. A jeżeli jesteście gotowi na więcej świetnej zabawy to sprawdźcie koniecznie poniżej "zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem