Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: 11 miesięcy temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Żywiec

Plac Zabaw Osiedle Młodych w Żywcu to bardzo kameralne miejsce w środku miasta. Na dość dużej przestrzeni zlokalizowano tutaj bardzo przyjazny zakątek rodzinnej rekreacji. Całośc jest ogrodzona płotem, ale to nie wszystko. Otaczająca plac zabaw zieleń sprawia, że będą tutaj czjemy się odizolowani od miejskiego zgiełku jaki panuje wszędzie dookoła. 

Plac zabaw przeznaczony jest raczej dla młodszych dzieci. Znajduje się tu niska zjeżdżalnia przypominająca lokomotywę, huśtawki, karuzela i sprężyowe bujaki. Całość wyposażenia wykonano głównie z drewna i usytuwano na drobno żwirkowym podłożu. Na terenie obiektu znajduje się takię także siłownia zewnętrzna wyposażona w kilka urządzeń do ćwiczeń. Są to m.in.: oritrek, drążki maszyny do trningu z wykorzystaniem masy ciała. 

 

plac zabaw osiedle mlodych żywiec

 

To miejsce jest atrakcyjne nie tylko latem, ale i zimą. Na placu zabaw znajduje się niewielka, usypana górka, z której dzieci moga zjeźdżać po śniegu na sankach. Dookoła plau zabaw prowadzi ścieżka, tuż przy niej usytuowano ozdobne kamienie. Całośc dla bezpieczeństwa jest ogrodzona. 

 

Jeżeli chcesz odkrć więcej takich miejsc rodzinnej rekreacji w Żywcu to poniżej w sekcji "Zobacz w pobliżu" przygotoaliśmy dla Ciebie kolenje popozycje. Sprawdź je koniecznie, a być może będzie to inspiracja do spędzenia fajnego czasu z najbliższymi. A teraz życzymy Ci udanej zabawy i miłego dnia. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem