Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około rok temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Żywiec

Spędzasz popołudnie z dziećmi w Żywcu? Plac zabaw w Parku Zamkowym to świetne miejsce na chwilę relaksu. Pod koronami drzew, w cieniu usytuowano średniej wielkości plac zabaw z elementami siłowni. Dzieci znajdą tu wszystko, co niezbędne do dobrej zabwy. W rogu, na saym skraju praku znajduje się instalacja do wpsinaczki ze ścianką wpsinaczkową i linarium, następnie domek ze zjeżdżalnią i linowym mostem. Kolejną znajdziemy tu huśtawki, bujane koniki oraz małą karuzelę. Wszystko tu usytuowano na drobno żwyrkowym podróżu. Wszędzie dookoła rośnie trawa. Plac zabaw jest tylko częściowo ogrodzony, gdyż znajduje się przy granicy parku. 

 

Plac Zabaw Żywiec Park Zamkowy

 

Plac zabaw w parku zamkowym w Żywcu wzbogacono o elementy siłowni pod gołym niebem. Usytuowano tu 4 urządzenia, które pozwalają na odrobinę ruchu. W parku znajduje się wiele ścieżek oraz wyznaczono trasę biegową. Jeżeli więc spedzasz aktywnie czas w tej okolicy to siłownia może stanowić fajne uzupełnienie treningu. Dzieci podczas zabawy również mogą skorzystać z zamontowanych tu urządzeń. 

 

Jeżeli spędzacie popołudnie w parku to z pewnością warto na plac wycieczki wpisać także ten plac zabaw i spędzić tu kilka chwil dając dzieciom możliwość beztroskiej zabawy. Jeżeli chciałbyś zabaczyć jakie jeszcze atrakcje kryje w sovie Park Zamkowy i cały Żywiec to kliknij "Atrakcje w pobliżu". Tam przygotowaliśmy kolejne propozycje spędzenia wilnego czasu. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem